Aktorės Imelda Staunton ir Geraldina James jungiasi prie filmo „Dautono abatija“

Aktorės Imelda Staunton ir Geraldina James jungiasi prie filmo „Dautono abatija“

Nuo serialo „Dautono abatija“ (angl. „Downton Abbey“) premjeros praėjo jau beveik 8 metai ir nors kostiuminės britų dramos ne visada sulaukia sėkmės, šis projektas buvo išimtis, sulaukusi nepaprasto pripažinimo visame pasaulyje. Laimėjęs tris Auksinius gaublius ir nominuotas net 217 įvairių apdovanojimų  serialas sugrįš pilnametražio filmo pavidalu. O ši kelionė išties įgauna pagreitį – prie gausios aktorių komandos prisijungė Oskaro nominantė Imelda Staunton ir ponią Hudson filme „Šerlokas Holmsas“ (angl. „Sherlock Holmes“) suvaidinusi Geraldina James. Tikriausiai smagiausia naujiena serialo gerbėjams yra ta, kad filme bus galima išvysti jau ankščiau pamiltus aktorius: Michelle Dockery, Maggie Smith ir Hugh Bonneville‘į.

Filmą režisuos Michaelas Engleris, jo kino projektų sąraše galima pamatyti tikrai kultinių serialų, tokių kaip: „Šešios pėdos po žeme“ (angl. „Six Feet Under“), „Seksas ir miestas“ (angl. „Sex and the City“), „Nepalaužiamoji Kimė Šmit“ (angl. „Unbreakable Kimmy Schmidt“). Tiesa, jis režisavo ir keletą „Dautono abatijos“ serijų, o darbuojantis prie pilnametražio projekto jam kompaniją palaikys scenarijaus autorius bei produseris Julianas Fellowes‘as, kuris, be kita ko, yra ir Oskaro statulėlės laureatas.

Seriale pasakojama istorija apie kilmingą Krolėjų šeimą ir ją aptarnaujančio personalo gyvenimą, 2015-aisiais metais pristatyta paskutinioji serija paliko daugiau klausimų nei atsakymų. Todėl nenuostabu, kad projekto kūrėjai nusprendė sugrąžinti pasakojimą į didžiuosius ekranus. Tačiau daugiau jokios smulkesnės informacijos neatskleidžia ir nors filmavimo darbai jau pradėti, premjeros data dar nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles