R. Witherspoon ir M. Kaling prisijungs prie brangiojo „Disney“ projekto

R. Witherspoon ir M. Kaling prisijungs prie brangiojo „Disney“ projekto

Nekantriai laukiamas „Disney“ filmas „Laiko raukšlė“ (angl. „A Wrinkle in Time“) po truputį baigia pagrindinių aktorių atrankas. Pasak leidinio „The Hollywood Reporter“, aktorės Reese Witherspoon ir Mindy Kaling veda derybas pasirodyti brangiajame projekte.

„Laiko raukšlė“, paremta pagal to paties pavadinimo Madeleine L‘Engle knygą, pasakos apie mergaitę, kuri kartu su savo broliu ir draugu leidžiasi į ilgą kelionę į kitą planetą tam, kad surastų savo mokslininką tėvą. Kelionėje jiems gelbėja trys išskirtinių galių turinčios moterys, vadinamos Poniomis (angl. Mrs.).

R. Witherspoon ir M. Kaling įkūnys dvi iš šių moterų. M. Kaling, žinoma iš serialo „Biuras“ (angl. „The Office“), vaidins literatūrą nuolat cituojančią veikėją, o R. Witherspoon, neseniai nominuota Oskarui už pasirodymą filme „Laukinė“ (angl. „Wild“), teks danguje gyvenusios moteris vaidmuo. Jau anksčiau buvo skelbta, kad garsioji laidų vedėja Oprah Winfrey įkūnys trečiąją Ponią.

Projektą režisuos Ava DuVernay, žiūrovams geriausiai pažįstama kaip Oskarą laimėjusios dramos „Selma“, pasakojusios apie Martino Lutherio Kingo jaunesniojo kovą už juodaodžių teises, režisierė. Prieš kelias savaites buvo oficialiai paskelbta, kad projektas kainuos daugiau nei 100 mln. dolerių, todėl A. DuVernay taps pirmąja juodaode moterimi (ir tik trečiąja moterimi), kuri režisuos tokį brangų filmą.

Scenarijų parašė animacinio filmo „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“) scenaristė Jennifer Lee.

Planuojama, kad juostos filmavimas prasidės lapkritį. Nors oficialios premjeros datos dar nėra, manoma, kad filmas kino teatrus pasieks kitų metų pabaigoje arba 2018-ųjų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles