M. Cera vaidins režisūriniame „Socialinio tinklapio“ scenaristo debiute

M. Cera vaidins režisūriniame „Socialinio tinklapio“ scenaristo debiute

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad aktorius Michaelas Cera gali pasirodyti filme „Molės žaidimas“ (angl. „Molly‘s Game“), tapsiančiame garsiojo scenaristo Aarono Sorkino režisūriniu debiutu.

Tikra istorija paremtas „Molės žaidimas“ pasakos apie Holivudo pogrindyje vykusius pokerio žaidimus organizavusią moterį. Buvusi sportininkė, planavusi slidinėti Olimpiadoje, patyrė traumą ir pasitraukė iš sporto. Atvykusi į Holivudą ji greitai susipažino su didžiausiomis garsenybėmis ir pradėjo organizuoti pokerio žaidimus, kuriuose dalyvavo tokie aktoriai kaip Benas Affleckas ir Leonardo DiCaprio. Galiausiai ją suėmė FTB.

Iš komedijų pažįstamas M. Cera vaidins Žaidėją X, vieną iš pokerio žaidimuose dalyvavusių aktorių, su kuriuo stipriai suartėjo Molė. Jau anksčiau buvo pranešta, kad pagrindinę veikėją vaidins dukart Oskarui nominuota aktorė Jessica Chastain.

Filmas Holivude yra laukiamas dėl to, kad jį parašęs A. Sorkinas dar nėra nei karto tapęs režisieriumi. Sukūręs net keturis serialus ir ne Oskarą laimėjusį filmą (tarp kurių buvo „Socialinis tinklapis“ (angl. „The Social Network“), „Steve Jobs“ ir kiti), jis iki šiol taip ir neišbandė savo jėgų režisūroje.

Kol kas nežinoma, kada pasirodys „Molės žaidimas“, bet tikėtina, kad juostos filmavimas prasidės iki šių metų galo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles