Broliai Coenai su „Tegyvuoja Cezaris!“ šturmuoja senąjį Holivudą pirmajame filmo anonse

Kino studija „Universal“ paviešino pirmąjį filmo „Tegyvuoja Cezaris!“ (angl. „Hail, Ceasar!“) anonsą, kuriame JAV kino meno ir mokslo akademijos laureatai broliai Joelis ir Ethanas Coenai pristato istoriją apie praėjusio šimtmečio Holivudą.

Filmas pasakos apie kino studijos bėdų tvarkytoją, kurį ištinka šiokia tokia problema. Pagrobiamas pagrindinis didžiausio studijos istorinio epo aktorius, kuris tuo pačiu yra ir be galo ryški Holivudo žvaigždė. Daugiau problemų turintis vyras turi rasti žvaigždę kaip įmanoma greičiau, kad to nesuuostų spauda ir žmonės neimtų panikuoti. Sau į pagalbą vyras pasitelkia kitus studijos aktorius ir ima ieškoti slaptos organizacijos, pasivadinusios „Ateities“ vardu.

Pirmasis anonsas parodo tai, ko seniai laukėme iš brolių Coenų. Jau dabar akivaizdu, kad ilgai lauktas filmas bus labai „Coeniškas“, kuriame netrūksta puikaus ir stilingo humoro, o vizualinis apdirbimas primena senesnius laikus, gana panašiai į „Didįjį Lebovskį“ (angl. „The Big Lebowski“). Iš ties, šis filmo anonsas dar labiau padidina lūkesčius.

Režisieriai filmui surinko tikrą žvaigždžių fiestą. Juostoje išvysime Joshą Broliną, George‘ą Clooney‘į, Alden Ehrenreich, Ralphą Fiennesą, Jonah Hillą, Scarlett Johansson, Tildą Swinton, Channingą Tatumą Francesą McDormandą ir kitus aktorius.

„Tegyvuoja Cezaris!“ kinus pasieks kitų metų vasario 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles