Chrisas Pine‘as prisijungs prie „Nuostabiosios moters“

Chrisas Pine‘as prisijungs prie „Nuostabiosios moters“

Garsių aktorių medžiojimu garsėjančią „Marvel“ studiją pasiryžo pasivyti pagrindiniai jos konkurentai – filmus pagal „DC Comics“ kurianti studija „Warner Bros“. Studijos vadovai nusprendė į artėjantį „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) pasikviesti aktorių Chrisą Pine‘ą.

Kaip išsiaiškino pramogų pasaulio leidinys „Variety“, aktoriui yra žadamas Styvo Trevoro vaidmuo. Kaip žino „DC Comics“ gerbėjai, šis veikėjas yra išgarsėjo kaip pagrindinis Nuostabiosios moters meilės objektas.

Originalioje komiksų istorijoje yra pasakojama, kaip Styvas Trevoras Antrojo pasaulinio karo metu su lėktuvu nukrenta į izoliuotą Amazonės salą. Ten jo žaizdas pagydo amazonių princesė Diana, kuri jį ir įsimyli. Diana nusprendžia sekti paskui savo naująją meilę į tikrąjį pasaulį ir ten tampa Nuostabiąja moterimi.

Kaip buvo pranešta anksčiau, Styvo Trevoro vaidmuo jau buvo paskirtas aktoriui Scottui Eastwoodui, jauniausiam Clinto Eastwoodo sūnui. Šis nusprendė geriau pasirinkti užtikrintą vaidmenį filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuris šiomis dienomis yra filmuojamas Toronte.

Išbandžiusi visą galybę aktorių, „Warner Bros“ studija galiausiai nusprendė pasiūlyti vaidmenį garsiam aktoriui, todėl buvo pasirinktas C. Pine‘as. Jau pripratęs prie didelių filmų, jis vaidino dviejose „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalyse bei ruošiasi filmuotis trečiojoje, o pastaruoju metu jį buvo galima pamatyti Princo vaidmenyje filme „Gilyn į mišką“ (angl. „Into the Woods“).

„Nuostabioji moteris“ būtų pirmasis pagal komiksus sukurtas filmas, kuriame filmuotųsi C. Pine‘as. Jis prisijungtų prie pagrindinę veikėją įkūnysiančios Gal Gadot, kurią pirmą kartą šiame vaidmenyje bus galima pamatyti kitą pavasarį pasirodysiančiame filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“).

„Nuostabiosios moters“ filmas jau buvo pažymėtas nemenku apkalbų kiekiu, kai su studija susipykusi režisierė Michelle MacLaren nusprendė pasitraukti iš projekto. Pirmą pagal komiksus sukurtą filmą su moterimi pagrindiniame vaidmenyje dabar yra paskirta režisuoti Patty Jenkins.

Juosta kino teatruose pasirodys 2017 metų birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles