Pasirodė pirmasis šiurpą keliantis filmo „Išvarymas 2“ anonsas

Studija „Warner Bros.“ pagaliau išleido, vieno svarbiausių savo 2016 m. filmų, siaubo žanro juostos „Išvarymas 2: Enfieldo poltergeistas“ (angl. „The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist“) pirmąjį anonsą. Sprendžiant iš pamatytų vaizdų, mūsų laukia ne ką mažiau šiurpus reginys negu pamatėme 2013 m. pirmtake.

Anonsas mus ir vėl nukelia į Vorenų sutuoktinių, kovojančių su antgamtinėmis jėgomis, akiratį. Edas ir Loreina šįkart gauna iškvietimą į patį Londoną, kad išgelbėtų vienišą motiną ir jos vaikus nuo prakeiksmo ir piktųjų dvasių užpuolimo. Tačiau net tokie profesionalai, kaip Vorenai, sunkiai sau leidžia kovoti su dar nematytu blogiu.

Pirmąjį „Išvarymo“ tęsinio anonsą puošia puikus ir ankstesnei daliai būdingas muzikinis garso takelis bei šiurpą keliantys vaizdai. Tai neabejotinai meistriškos filmo režisieriaus Jameso Wano rankos darbas, kuris ir vėl daro tai, ką moka geriausiai – kuria siaubo atmosferą, kurios metu galima gerai prikrauti į kelnes. Akivaizdu, kad filmas pretenduos į geriausio šių metų siaubo žanro atstovo titulą.

„Išvarymas 2: Enfieldo poltergeistas“ į kino ekranus sugražina ne tik aktorius Verą Farmigą ir Patricką Wilsoną, bet ir pristato naujus herojus, kuriuos įkūnys Simonas McBurney‘us, Frances O‘Connor, Franka Potente ir kt..

Vos 20 mln. dolerių kainavęs 2013 m. pirmtakas visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti  apie 320 mln. dolerių. Tikėtina, jog ir tęsinys atneš nemažą pelną jo kūrėjams.

„Išvarymas 2: Enfieldo poltergeistas“ į kino ekranus atkeliaus jau šių metų birželio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. edas / 2016 kovo 6

    laikiu nesulaikiu…