Antroji „Juros periodo pasaulio“ dalis padės tvirtus pamatus trilogijos pabaigai

Antroji „Juros periodo pasaulio“ dalis padės tvirtus pamatus trilogijos pabaigai

Ir nors „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“) į kino teatrus atkeliaus tik ateinančių metų birželio 22-ąją, juostos scenaristas Colinas Trevorrow’as jau dabar spėjo užsiminti apie trečiąją serijos dalį. C. Trevorrow’as buvo pirmosios dalies režisierius bei scenaristas, o šį sykį – vienas tęsinio istorijos autorių. Pats scenaristas pripažino, kad dar prieš pirmosios dalies paleidimą ilgai diskutavo su Stevenu Spielbergu bei pristatė šiam istorijos pradžią, vidurinę dalį ir kulminaciją, kuri legendai paliko įspūdį. Pasak paties C. Trevorrow’o, antrosios dalies pabaigoje buvo pridėta keletas scenų, kurios ryškiai nukreips į finalinės dalies veiksmus.

Pačiam C. Trevorrow’ui visa ši dinozaurų istorija yra apie neišsenkamą žmonijos godumą: „Man tai asocijuojasi su godumu. Pirmoji juosta pasakoja istoriją apie tai, kokius blogiausius įsivaizduojamus bei idiotiškus sprendimus žmonija galėtų padaryti, jeigu neišsenkami pinigų klodai patiesti būtų tiesiai priešais juos. Antroji dalis pasakos, kiek kitokio tipo istoriją – apie žmonijos atsakomybę gyvūnams, kuriai didžiulę įtaką padarė būtent tas pats turto godumas. Vėlgi – godumas sugrįš – juk visoje šioje istorijoje matomas toks turtas?“

„Naujosios trilogijos filmų pabaigos nebeturės jokių sąsajų su originaliaisiais „Juros periodo parkais“ (angl. „Jurassic Park“)“, – tęsė C. Trevorrow’as. „Antroji dalis turės normalią pabaigą, be jokių dirbtinų istorijos neužbaigimų. Visgi, ją peržiūrėjus norėsis laukti ir finalinės dalies, kurioje žiūrovai susidėlios paskutinius taškus šioje istorijoje. Žinoma, tai nereiškia, kad daugiau istorijos neplėtosime – su bendraautoriumi Dereku Connolly’iu mes jau apkalbėjome, kas gali sekti ateityje“.

C. Trevorrow’as pasitraukė iš „Kritusios karalystės“ režisieriaus pareigų, kad susitvarkytų su kito giganto scenarijumi – devintuoju „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizodu – tačiau į „Juros periodo pasaulį“ sugrįžo prodiuserio ir scenaristo amplua. Pasak šaltinių, antra dalis nusikels keliais metais į priekį, kuomet dinozaurų vietovėje išsiveržia ugnikalnis ir šiems ir vėl iškyla išnykimo grėsmė.

Kaip jau minėjome, antroji „Juros periodo pasaulio“ dalis į didžiuosius kino ekranus atkeliaus kitų metų birželio 22-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles