„Sony“ studija taip pat atideda vasaros filmus

„Sony“ studija taip pat atideda vasaros filmus

Prie vasaros laukiamiausių filmų išvalymo prisidėjo ir „Sony“ studija. Neketinusi rizikuoti didžiausių projektų finansiniais rezultatais, „Sony“ pasekė kitų studijų pėdomis ir atidėjo savo atostogų sezono filmus bei sustabdė jau pradėtų kūrimo procesą.

Šis atidėjimas labiausiai palietė naująjį „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) perdirbinį bei bendrą „Sony“ / „Marvel“ projektą „Morbijus“ (angl „Morbius“). Abu filmai nukelti į kitų metų kovo mėnesį, kada jie bus išleisti dviejų savaičių skirtumu. Taip pat neterminuotam laikotarpiui iš birželio buvo nukelta mažiau žinoma aktoriaus Tomo Hankso Antrojo pasaulinio karo drama „Greyhound: Mūšis dėl Atlanto“ (angl. „Greyhound“).

Dar vieną atidėjimą patyrė jau dešimt metų kūrimo procese sėdintis video žaidimo „Uncharted“ filmas. Pagrindinio aktoriaus Tomo Hollando prieš mėnesį ištarti žodžiai, kad jei viskas gerai, filmavimas prasidės už kelių savaičių, dabar skamba ironiškai. Taip pat nukeltas ir papildomas, šiuo metu nežinomas „Sony“ / „Marvel“ projektas. Vienintelis didysis ir vis dar nepaliestas šių metų studijos filmas išlieka „Venomo“ (angl, „Venom“) tęsinys, kurį vis dar planuojama išleisti spalio 2 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles