Pagrindiniai „Sostų žaidimo“ aktoriai sugrįš septintam sezonui

Pagrindiniai „Sostų žaidimo“ aktoriai sugrįš septintam sezonui

Neįtikėtinai didelės sėkmės susilaukęs serialas „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) planuoja tolesnę ateitį. „The Hollywood Reporter“ išsiaiškino, kad kultinio HBO serialo pagrindiniai aktoriai pasirašė naujas sutartis. Jos pratęsia aktorių įsipareigojimus serialui iki septintojo sezono. Kol kas oficialiai yra užsakyti tik penktasis ir šeštasis sezonai, tačiau po tokių naujienų niekam nekyla abejonių, kad „Sostų žaidimas“ tęsis ir toliau.

Naujosios sutartys pagrindiniams aktoriams užtikrino dar didesnį atlyginimą. Jau dabar svarbiausius veikėjus įkūnijantys Peteris Dinklage‘as, Lena Headey, Kitas Harringtonas ir Emilia Clarke uždirba stambias šešiaženkles sumas, o naujieji kontraktai pažada, kad septintojo sezono metu jie taps vienais brangiausių aktorių televizijoje. Panašu, kad HBO kanalas yra pasiryžęs viskam, kad išlaikytų rekordus jiems mušantį serialą.

Ši žinia kartu užtikrina plačiąją auditoriją dėl svarbiausio su serialu susijusio klausimo. Pagal rašytojo George‘o R.R. Martino knygas kuriamas serialas greitai gali pasivyti savo istorijų šaltinį. G.R.R. Martinas kol kas yra parašęs tik penkias iš septynių planuojamų „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų ir tikėtina, kad serialo kūrėjai greitai bus priversti priimti itin svarbius sprendimus, kaip istoriją vystyti toliau. Ilgalaikis aktorių įsipareigojimas šią problemą kiek sušvelnina.

Vieša paslaptis, kad G.R.R. Martinas serialo kūrėjų duetui D.B. Weissui ir Davidui Benioffui yra atskleidęs, kaip ruošiasi baigti savo knygas, tad neatmetama galimybė, kad kūrėjo vizija visų pirma bus išpildyta seriale, ne knygose. Kur kas labiau tikėtina situacija yra tai, kad serialo pabaiga skirsis nuo planuojamos knygų pabaigos, kadangi paskutiniaisiais sezonais „Sostų žaidimas“ pradėjo vis labiau tolti nuo originalo.

Penktasis ir šeštasis serialo sezonai turėtų ekranizuoti ketvirtąją ir penktąją G.R.R. Martino knygas, tad apie svarbiausius kūrybinius sprendimus turėtume sužinoti per artimiausius metus. Šeštosios knygos pasirodymas taip pat yra numatomas 2015 ar 2016 metais, tad įmanoma, jog serialas septintajame sezone dar turės kuo remtis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles