Režisierius Robas McElhenny palieka „Minecraft“ filmą

Režisierius Robas McElhenny palieka „Minecraft“ filmą

Ne kokios žinios „Minecraft“ žaidimo gerbėjams. Populiaraus kompiuterinio žaidimo filmo adaptacija priėjo dar vieną kliūtį – juostos režisierius Robas McElhenny palieka šį projektą, tad tikėtina, kad filmą pamatysime ne 2019 m. gegužę, kaip buvo tikėtasi, o dar vėliau.

Filmų „Grūdintas plienas“ (angl. „Real Steel“) ir „Naktis muziejuje (angl. „Night at the Museum“) režisierius Shawnas Levy kiek anksčiau buvo prisidėjęs prie šios istorijos, tačiau prieš kelis metus jį atleido. Vėliau buvo pakviestas R. McElhenny ir nuo to laiko atrodė, kad projektas palaipsniui progresuoja iki dabar, kai paaiškėjo, jog režisierius projektą paliko dėl kūrybinių skirtumų. Filmo „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) istorijos autorius Jasonas Fuchsas buvo prisidėjęs prie šios istorijos – kartu su R. McElhenney jie rašė galutinį scenarijų. Tačiau kino studija „Warner Bros.“ nusprendė iš naujo perkurti visą „Minecraft“ filmo projektą dėl R. McElhenny pasitraukimo, pasikviesdami amerikiečių kino kūrėjus Nee Brothers, kurie parašys ir visiškai naują scenarijų. Šiuo metu kino kūrėjai Nee Brothers dirba ties kitu projektu, filmo „Visatos valdovai“ (angl. „Masters of the Universe“) perkūrimu.

„Minecraft“, tai trimatis žaidimas, kuris kiek skiriasi nuo šiandieniniame pasaulyje įprastų aukštos grafikos vaizdo žaidimų. Žaidime galima griauti ir statyti įvairių medžiagų blokus, tyrinėti aplinką, ieškoti resursų ir tiesiog kurti. Atsižvelgiant į jau esamus pranešimus apie būsimą filmą, panašu, kad  „Minecraft“ filmas bus gyvo veiksmo, o ne animacinis filmas. Tačiau vis dar lieka nemažai neaiškumų, kaip filmas atrodys ir, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius, telieka spėlioti, kada šis filmas bus pristatytas žiūrovams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles