Kas žinoma apie naują „Narkotikų prekeivių“ sezoną?

Kas žinoma apie naują „Narkotikų prekeivių“ sezoną?

Pirmuose trijuose sezonuose istorija pasakojo apie kovą su narkotikų karteliais Kolumbijoje, iš pradžių koncentruojantis į garsųjį Pablo Eskobarą, o vėliau į Cali kartelį. Trečiojo sezono pabaigoje pasirodė užuominų, jog serialas gali pakrypti Meksikos kryptimi. Nors abejonių dėl to nekilo, tačiau buvo svarbu sulaukti oficialaus patvirtinimo, ką kompanija „Netflix“ ne taip seniai ir padarė– serialas vadinsis „Narkotikų prekeiviai. Meksika“ (ispan. „Narcos. Mexico“).

Didžiausių abejonių kilo po to, kai vienas serialo komandos narių buvo nušautas ieškant tinkamų vietų filmavimui Meksikoje, tačiau kūrėjai nusprendė nenutraukti projekto. Nors oficialios išleidimo datos dar nėra, tačiau manoma, jog serialą išvysime šiemet ir tikėtina, kad jau rugsėjo mėnesį.

Siužetas nukels į 8-9 praėjusio amžiaus dešimtmetį, kuomet Meksikos narkotikų prekyboje vyravo chaotiškumas ir daugybė pavienių neorganizuotų prekiautojų. Viso to fone išvysime Guadalacharo kartelio iškilimą. Serialas pasirodys stipriai atsinaujinęs. Mat neišvysime jau po antro sezono pasitraukusio agento Merfio ir aktoriaus Pedro Pascalio įkūnijamo agento Penja. Jų vietą užims Diego Luna ir Michaelas Pena. Pirmasis įkūnys pagrindinį antagonistą – Miguelį Angelį Feliksą Gajardo, pravarde „El Padrino“, kas reikštų krikštatėvį, kurio pastangomis įkuriamas Guagalacharo kartelis, o jis pats taps vienu didžiausių narkotikų baronų Meksikoje per visą jos istoriją. Tuo tarpu Michaelas Pena suvaidins Kovos su narkotikais valdybos (DEA) agentą Enrikę Kamareną, kuris su visa šeima atsikrausto į Guadalacharą dirbti po priedanga, tačiau greitai suvokia, jog nė nenutuokė, su kokia galinga ir sudėtinga organizacija susidūrė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles