„Žmogus-Voras: Į naują visatą“ prodiuseriai planuoja „Voro-Kumpio“ filmą

„Žmogus-Voras: Į naują visatą“ prodiuseriai planuoja „Voro-Kumpio“ filmą

Tiek kritikų, tiek fanų puikiai įvertintas naujasis Žmogaus-voro filmas „Žmogus-Voras: Į naują visatą“ (angl. „Spider-Man: Into the Spider-Verse“) filmas neatsigina liaupsių, o „Sony“ jau planuoja galimybes praplėsti animacinę „Marvel“ visatą.

„Žmogus-Voras: Į naują visatą“ be visiems gerai pažįstamo Piterio Parkerio išvydome ir kitus Vorus: Mailsą Moralesą, Gven Steisi (Gven-Vorė /Spider-Gwen), nespalvotąjį Noir Žmogų-vorą (Spider Man Noir), Peni Parker su Sp//dr roboto kostiumu bei visų mylimą Piterį Porkerį, dar žinomą Spider-Ham (Voro-Kumpio) vardu. Ausyse beveik pradeda skambėti 2007-aisiais perteklinai išnaudota „Kiaulės-Voro“ dainelė iš „Simpsonų filmo“ (angl. „The Simpsons Movie“).

Peteris Porkeris „Marvel“ visatoje sukasi dar nuo 1983-ųjų – per 30 metų veikėjas pasirodė filmukuose, komiksuose, žaidimuose ir tai dar ne pabaiga. „Į naują visatą“ prodiuseriai, kalbėdami su „Vanity Fair“ atskleidė, jog Voro-Kumpio šalutinio projekto filmo idėja juos visai žavi. „Žinoma! Galite įsivaizduoti, kaip vaikams patinka šis veikėjas,“ – paklausta apie galimą juostą atsakė Amy Pascal. Jai paantrino Avi Aradas: „Taip. Mes norime kiauliuko“.

Ne paslaptis, kad „Sony“ planuoja keletą animacinių Žmogaus-Voro filmų, įskaitant ir Gven-Vorės juostą, kurioje pasirodytų vien superherojės moterys. Įdomu, kad studija gali stilistiškai įdomiai išnaudoti kiekvieną veikėją, kadangi visatos, iš kurios jie atvyko, atrodo gan unikaliai. Kol kas šių filmų pasirodymo datos neatskleidžiamos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles