Pradedamas filmuoti „Kitas pasaulis 5“, paskelbti visi aktoriai

Pradedamas filmuoti „Kitas pasaulis 5“, paskelbti visi aktoriai

Sunku patikėti, kad 2003 metais pasirodęs filmas apie ginklais besišvaistančius vampyrus išaugs iki tokios populiarios, nors ir ne itin finansiškai žibančios franšizės. Bet pagaliau ši daugiau nei dešimtmetį trunkanti istorija pajudėjo link penktojo filmo. Kompanijos „Screen Gems“ ir „Lakeshore Entertainment“ paskelbė, kad pradėjo filmuoti penktąją „Kito pasaulio“ (angl. „Underworld“) dalį ir ne kur kitur, o Prahoje.

Artimiausias dešimt savaičių filmavimo darbai truks pačioje Čekijos sostinėje arba kažkur labai netoli jos. Į istoriją ir vėl sugrįš nepriekaištingą vampyrę suvaidinusi Kate Beckinsale, o prie jos prisijungs ir ketvirtajame filme pasirodęs Theo Jamesas. Taigi, filme ir vėl išvysime Seleną ir jos sąjungininką Deividą. Į filmą taip sugrįš Charlesas Dance‘as, kuris dar sykį suvaidins senolį Tomasą.

Iš naujų veikėjų filme pasirodys Tobias Menzies, kuris suvaidins naują Likanų lyderį. Tuo tarpu Lara Pulver suvaidins „naują ir labai ambicingą vampyrę“. Prie jų prisijungs Jamesas Faulkneris, Peteris Anderssonas, Bradley‘is Jamesas, Daisy Head ir visiškai nauja, debiutuojanti aktorė Clementine Nicholson.

Filmą režisuos Anna Foerster, kuri anksčiau yra kūrusi serialų „Nusikalstamų protų“ (angl. „Criminal Minds“) ir „Svetimšalės“ (angl. „Outlander“) serijas. Ji filmą statys pagal Cory‘io Goodmano scenarijų. Jis parašė scenarijų filmui „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“), todėl jo sugebėjimais kurti fantastinį pasaulį galėsime įsitikinti jau visai netrukus. Anna Foerster nėra visiška naujokė kine. Anksčiau ji ne kartą yra bendradarbiavusi su Rolandu Emmerichu, o kuriant filmus „Diena po rytojaus“ (angl. „Day after Tomorrow“) ir „Baltųjų rūmų griūtis“ (angl. „White House Down“) ji buvo atsakinga už kinematografiją.

Kol kas neaišku, apie ką bus filmas ir kada planuojama jo premjera, bet galima nuspėti, kad „Kitas pasaulis 5“ kinus išvys 2017 metais. Jei laikysis tradicijų, greičiausiai filmas pasirodys vasario mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles