Kitas Guillermo Del Toro filmas: juodai baltas, su imtynininku ir vampyrais?

Kitas Guillermo Del Toro filmas: juodai baltas, su imtynininku ir vampyrais?

Po to, kai dėl didelio užimtumo ir sunkumų ieškant finansavimo savo ambicingiems projektams meksikiečių kilmės režisierius Guillermo del Toro buvo priverstas net keleto iš jų atsisakyti, jis pareiškė norįs sugrįžti prie mažiau į mases orientuotos filmų kūrimo manieros, kuri, režisieriaus manymu, leidžia dirbti laisviau.

Reikėtų pažymėti, kad G. del Toro yra viešai paskelbęs apie daugybę savo projektų, kai kurie iš jų netgi jau pradėti kurti: „Hobitas“ (angl. „The Hobbit“), kuris galiausiai buvo perleistas Peteriui Jacksonui, „Pragaro vaikis 3“ (angl. „Hellboy 3“), „Ugnies žiedas 2‘ (angl. „Pacific Rim 2“), „Ant beprotybės kalno“ (angl. „At The Mountain of Madness“)… G. del Toro taip pat kalbėjo apie „Frankenšteiną“ (angl. „Frankenstein“) ir naują „Gražuolės ir Pabaisos“ (angl. „Beauty and the Beast“) versiją, tačiau galiausiai visa tai liko tik popieriuje.

Viename interviu G. del Toro neseniai išreiškė savo norą grįžti prie kuklesnio kino formos, kuri labiau atitiktų jo ambicijas ir leistų laisviau kurti tokius filmus, kokius jis nori.

Režisierius taip pat užsiminė apie vieną iš savo projektų, kuris suteikė jam galimybę grįžti į savo gimtąją šalį. Juostos „Silva“ centre atsiduria kaukėtas meksikietis imtynininkas, kuris stoja į kovą su politikais vampyrais. Įdomu ir tai, kad G. del Toro šią istoriją mato juodai baltą. Iš tiesų tai senas projektas, kurio G. del Toro ėmėsi savo karjeros pradžioje Meksikoje, tačiau buvo priverstas atsisakyti, kai kartu su šeima persikėlė gyventi į Kanadą.

Jei G. del Toro iš tiesų imsis kurti mažo biudžeto filmus, suteikiančias platesnes kūrybines galimybes, visai tikėtina, kad režisierius dažniau pradžiugins savo unikaliais, keistais ir neįprastais filmais.

Naujausias G. del Toro filmas – tamsus ir stilingas trileris su siaubo elementais „Purpurinė kalva“ (angl. „Crimson Peak“) kino teatruose jau sukasi nuo praeito savaitgalio. Kito artimiausio projekto – kiek neįprastos klasikinės pasakos „Pinokis“ (angl. „Pinocchio“) interpretacijos premjeros data kol kas neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles