Paskelbtas pilnas penktos „Transformerių“ dalies pavadinimas

Paskelbtas pilnas penktos „Transformerių“ dalies pavadinimas

Kino studija „Paramount Pictures“ anonsavo pilną penktos „Transformerių“ dalies pavadinimą. Filmas, kurio premjera numatyta 2017 birželio 23 dieną, vadinsis „Transformeriai: Paskutinis riteris“ (angl. „Transformers: The Last Knight“).

Juostos filmavimas prasidės 2016 m. birželį Detroite, o po to filmavimas bus perkeltas ne tik į kitus Šiaurės Amerikos miestus, bet dar ir į užsienį. Tikėtina, kad dalis filmavimo vyks Kinijoje. Pagrindinį vaidmenį filme ir vėl atliks Markas Wahlbergas, o kompaniją jam palaikys Isabela Moner.

Filmo pavadinimas „Paskutinis riteris“, arba „Paskutinis Kibertrono riteris“, leidžia suprasti, kad naujasis filmas bus paremtas komiksų serija „Kibertrono riteriai“, kurioje buvo papasakota pirmųjų Transformerių istorija. Būtent jie suformavo riterių ordiną ir iškeliavo į galaktiką nešti išmintį ir šviesą.

Režisieriumi ir vėl taps Michaelas Bay‘us, kuriam tai  bus jau penktas filmas apie Transformerius. Maža to, studija anonsavo dar ir 6 bei 7 dalies premjeras. Tęsiniai turi pasirodyti 2018 ir 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles