Surinkta Darto Veiderio „svajonių komanda“ naujausiems „Žvaigždžių karams“

Surinkta Darto Veiderio „svajonių komanda“ naujausiems „Žvaigždžių karams“

Šiais metais „Žvaigždžių karai“ grįš su naujausiu šalutiniu projektu, tačiau iš karto perspėjame, jeigu nenorite sužinoti perdaug apie naujausią dalį – toliau nebeskaitykite. Žemiau pateikiama informacija atskleidžia kelis faktus apie naująjį „Žvaigždžių karų“ šalutinį projektą.

Disnėjaus artimi šaltiniai praneša, kad Darto Veiderio „Svajonių Komanda“ jau suformuota naujausiam filmui „Žvaigždžių karai: vienišius“ (angl. „Star Wars: The Rogue One“). Šie gandai interneto platybėse sklandė jau kurį laiką, o dabar tam tikri šaltiniai atskleidžia, kad legendinio Darto Veiderio kostiumas, kurį matėme filme „Žvaigždžių karai: Nauja viltis“ (angl. „Star Wars: A New Hope“) buvo atkurtas iki menkiausių smulkmenų bei originalaus kostiumo detalių. Kūrybinė komanda tuo yra nepaprastai patenkinta ir dėkinga Brianui Muirui bei jo komandai už nepriekaištingai atliktą darbą.

Tačiau smagiausia naujiena yra ta, kad Darto Veiderio balso tembro autorius Jamesas Earlas Jonesas irgi sugrįš įgarsinti savo personažo filme „Žvaigždžių karai: vienišius“. Legendinis ir visų pamėgtas Dartas Veideris, kurį mes visi puikiai prisimename iš originalios „Žvaigždžių karų“ trilogijos, grįš savo originalia išvaizda, balsu bei, be abejo, tamsia siela. Iki šiol nėra aišku dėl vieno, ar J. E. Jonesas studijoje jau yra įrašęs savo balsą.

Šiuo metu aišku yra tik viena – legendinio personažo judesius įkūnys visai naujas aktorius, kuris anksčiau nėra suvaidinęs Darto Veiderio. Taip pat nėra žinomas ir tikslus personažo vaidmuo naujausiame filme, tačiau šaltiniai teigia, jog jo pasirodymas keliose scenose bus ganėtinai reikšmingas bei privers kelis herojus rimtai padrebinti kinkas. Galime tik spėti, jog istorija seks tų laikų pasakojimą, kuomet Dartas Veideris siekia susigrąžinti pavogtus Mirties žvaigždės planus.

Darto Veiderio pasaulinis sugrįžimas į kino ekranus numatomas šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles