„Netflix“ paviešino pilną „Keistų dalykų“ 4 sezono anonsą

„Netflix“ paviešino pilną „Keistų dalykų“ 4 sezono anonsą

Kiekviena pabaiga turi pradžią. Tai yra šūkis iš būsimo, jau ketvirtojo „Keistų dalykų“ (angl. Stranger Things) serialo sezono, kurį galime išvysti pirmajame pilname anonse. Taip pat, serialo kūrėjai supažindina ir su nauju priešu.

Anonse išvystame gerokai daugiau vaizdų, nei matėme anksčiau pasirodžiusiuose tyzeriniuose anonsuose. Ir net ir dabar sunku suvokti, apie ką konkrečiai bus naujasis sezonas. Faktas tik vienas, nors veikėjai ir bus išsibarstę po visą pasaulį, visas pagrindinis dėmesys vis tiek bus telkiamas į Hokinso miestelį, kuriame viskas ir prasidėjo. Dėmesio centre vėl išliks Vienuolika, kuriai kitas veikėjas pasako: „Be tavęs šio karo nelaimėsime“.

„Keistų dalykų“ kūrėjai Mattas ir Rossas Dufferiai dar visai neseniai ketvirtąjį sezoną pavadino savo „Sostų karų sezonu“. Pagrinde dėl to, kad tai bus pats didžiausias, brangiausias ir ilgiausias sezonas, sudarytas iš 9 serijų. Tuo pačiu, šiame sezone, kuris bus suskirstytas į dvi dalis, bus daugiausiai veikėjų ir lokacijų. Taigi, nusimato itin daug veiksmo. Aišku, gerbėjai gal itin nesidžiaugs, mat devynios serijos po dviejų metų pertraukos tikrai atrodo per mažai. Na, o pabaigos pradžia nurodo į tai, kad serialas turės dar vieną, tačiau jau tikrai paskutinį sezoną ir tai patvirtino „Netflix“.

Bet ką jau čia kalbame, geriau žiūrėkime naująjį anonsą, kuriame išvystame ir Lietuvoje nufilmuotus Lukiškių kalėjimo vaizdus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles