„Barbės“ filmą papildė Willas Ferrellas ir Emma Mackie

„Barbės“ filmą papildė Willas Ferrellas ir Emma Mackie

Jau dabar tikimasi ir sakoma, kad būsimas Gretos Gerwig filmas „Barbė“ (angl. Barbie) potencialiai gali tapti labiausiai feministišku filmu šiuolaikinėje istorijoje. Ar taip bus, kol kas neaišku, bet prie Oskaro nominantės filmo jungiasi du itin įdomūs aktoriai. Tai komedijų asas Willas Ferrellas ir seriale „Seksualinis ugdymas“ (angl. Sex Education) išgarsėjusi Emma Mackie.

Pirmiausia, bene daugiausiai dėmesio susilaukė būtent Emmos Mackie atrinkimas dar nežinomai rolei. Kaip žinia, pagrindinį Barbės vaidmenį atliks australų žvaigždė ir pasaulio numylėtinė Margot Robbie. Ir būtent Emma Mackie yra laikoma šios aktorės antrininke, kuri yra beprotiškai panaši Margot. Taigi, galime daryti loginę išvadą, kad aktorės galimai vaidins seseris.

Na, o antrasis, ne ką mažesnė žvaigždė už Margot, yra Willas Ferrellas. Iki šiol jo įsitraukimas į projektą buvo aptariamas tik gandų lygyje, tad kaip ir nėra didelė staigmena, kad jis buvo patvirtintas, bet vis tiek smagu. Ypatingai dėl to, kad jis papildo jau ir taip itin stiprų aktorinį kolektyvą. Kaip ir su Emma Mackie, kol kas neatskleidžiama, ką aktorius vaidins šiame projekte.

Prie didžiųjų filmo žvaigždžių galima priskirti ir Ryaną Goslingą, kuris bus Kenas. Taip pat, filme vaidins „Šang-Či“ išgarsėjęs Simu Liu, komedijos asė Kate McKinnon, Alexandra Shipp ir America Ferrera. Planuojama, kad filmas pasirodys 2023 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles