Ketinama atgaivinti kultinę devintojo dešimtmečio situacijų komediją „Alfas“

Ketinama atgaivinti kultinę devintojo dešimtmečio situacijų komediją „Alfas“

Slėpkite savo kates! Labai greitai ateivis Alfas gali vėl grįžti į Žemę: „Warner Bros.“ ketina į atgaivinti kultinę devintojo dešimtmečio situacijų komediją, kuri dabartiniams trisdešimtmečiams turėtų sukelti nostalgiją.

To ir reikėjo tikėtis. Tad juokelis: „Ne, bet šita perdirbinių ir sugrąžinimų mada jau visai išsemta… Bet kol dar esam čia – kodėl gi nesugrąžinus „Alfo“?“ jau netrukus gali tapti tikrove! Kultinis devintojo – dešimtojo dešimtmečio situacijų komedijų serialas pasakojo apie Gordono Šumvėjaus – ateivio, visų vadinamo Alfu (angl. ALF – Alien Life Form), – apsigyvenusio jį priglaudusių amerikiečių šeimoje, nuotykius. Ir „Warner Bros.“ rimtai ketina jį vėl grąžinti į ekranus.

Nors projektas kol kas neturi nei scenaristo, nei yra susietas su kokiu nors televizijos kanalu, t. y. – dar tik kūdikystės stadijoje, anot „The Hollywood Reporter“ originalaus serialo kūrėjai Tomas Patchettas ir Paulas Fusco turėtų prisijungti prie šio „atgaivinimo“. Planuojama, kad Alfas – toks pats, kaip ir originaliame seriale, – turėtų sugrįžti į Žemę, tačiau jau į kitą šeimą – taigi serialas pasipildytų naujais personažais. Tačiau vis tik ir Alfas jau bus šiek tiek kitoks, kadangi po jo gaurais besislėpęs aktorius Mihály Mészáros‘as mirė 2016 m.

Originalusis serialas „Alfas“ JAV buvo rodomas 1986 – 1990 m. per „NBC“ televiziją ir susilaukė nemenkos sėkmės. Lietuvą šis serialas pasiekė kiek vėliau. 2015 m. paklaustas apie galimą serialo atgaivinimą „NBC“ televizijos kanalo vadovas atsakė, kad tokia idėja jam patinka. Tačiau kol kas mes nežinome, kur Alfas nusileis šįkart.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles