Aktorė Rebecca Ferguson vaidins filmo „Vyrai juodais drabužiais“ gretutiniame projekte

Aktorė Rebecca Ferguson vaidins filmo „Vyrai juodais drabužiais“ gretutiniame projekte

Panašu, kad aktorei Rebeccai Ferguson pavyko pabalnoti visus įmanomus sėkmės vėjus ir jos pavardė vis dažniau puikuojasi naujausiuose Holivudo projektuose. Dar neataušus įkaitusioms Tomo Cruiso motociklo padangoms filme „Neįmanoma misija: atpildo diena“, švedų kilmės aktorė jau sukasi „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) gretutinio projekto filmavimo aikštelėje.

Oficialaus pavadinimo neturinčioje kino juostoje būriuojasi išties ryškios žvaigždės: Tessa Thompson, Chrisas Hemswothas, Liamas Neesonas bei Emma Thompson. Ir nors filmavimas prasidėjo prieš porą savaičių, režisierius F. Gary Gray tik dabar atskleidė, kad pagrindinė filmo herojė – Rebecca. Tačiau, kaip praneša naujienų portalas „Deadline“, nėra tikslios informacijos, ar ji bus pagrindinė protagonistė, ar piktadarė. Todėl belieka tik spėlioti, kokiame amplua ją išvysime artėjančioje premjeroje ir tolimesnėse trilogijos dalyse.

1997 metais prasidėjusi „Vyrų juodais drabužiais“ kelionė su Willu Smithu ir Tommy Lee Jonesu, kitų metų gegužę išvys dienos šviesą nauju pavidalu. O legendinius agentus pakeis kita, ne mažiau smarki aktorių pora – Tessa Thompson ir Chrisas Hemswothas. Šių aktorių dueto debiutą matėme 2017 metais pasirodžiusiame filme „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor. Ragnarok“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles