Rashida Jones režisuos dokumentinį filmą apie Quincy Jones’ą

Rashida Jones režisuos dokumentinį filmą apie Quincy Jones’ą

Šie metai Rashidai Jones prasidėjo neitin sėkmingai: po ilgo darbo su „Žaislų istorijos 4“ scenarijumi, aktorė paliko šį projektą dėl „Pixar neatsižvelgimo į mažumų balsą“. Dabar Jones, kurią geriausiai žinome kaip Ann Perkins iš serialo „Parks and Recreation“, grįžta su nauju Netflix projektu – dokumentiniu filmu apie legendinį muzikantą ir prodiuserį Quincy Jones’ą, kuris taip pat yra jos tėtis.

Filmas, pavadinimu „Quincy“ nagrinės Jones’o gyvenimą ir karjerą per šių dienų ir archyvinę medžiagą, pabrėžiant muzikanto muzikinę evoliuciją nuo trimitininko iki prodiuserio, dirigento, kompozitoriaus ir aranžuotojo.

„Retai pasitaiko, kad žmogus, kuris nugyveno tiek gyvenimo, vis dar norėtų augti ir pažinti kitą kartą“ – sako būsima filmo režisierė. „Jis veiksmo žmogus su daug pasiekimų, todėl jaučiamės laimingi galėję praleisti su juo šiek tiek laiko ir leisti jam papasakoti apie savo gyvenimą. Man garbė, jog turiu galimybę pasidalinti tuo su visu pasauliu“.

Be muzikinio Quincy Joneso gyvenimo, filme taip pat bus nagrinėjami muzikanto metai dirbant televizijos ir kino srityse. „Quincy“ pasirodymo data dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles