Pirmasis „Magiškasis Maikas XXL“ anonsas pristato daug raumeningų pusnuogių striptizo šokėjų

Interneto platybėse galiausiai pasirodė pirmasis istorijos apie striptizo šokėjus tęsinio „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. „Magic Mike“) anonsas. Jame daugiausiai dėmesio skiriama bemarškiniams raumeningiems vyrams, kurie jau greitai privers merginų širdis plakti greičiau.

Pirmajame anonse pradžioje pasirodo aktoriaus Chaningo Tatumo įkūnijamas veikėjas, kuris, kad ir kaip keista, vis dar yra su marškinėliais. Tačiau atnosfera užkaista labai greitai ir garsių šokių muzikos ritmų vedami į scena žengia grupė vyrų, kurie jau šią vasarą džiugjns kino žiūrovus. Plastiški judesiai ir ritminga muzika lydi viso anonso metu, o pirmieji žodžiai ištariami tik pabaigoje.

Naujausio filmo veiksmas vyks praėjus trims metams po pirmosios dalies įvykių, kai Maikas baigė striptizo šokėjo gyvenimą savo karjeros viršūnėje. Naujausioje dalyje Tampos karaliai bus taip pat pasiryžę baigti savo šlovingas striptizo erelių dienas, tačiau jie tą nori padaryti legendiniu būdu: tiesiog sudeginti namus nuo karščio paskutinio pasirodymo metu Myrtle paplūdimyje, o jiems turėtų talkinti jau ramiai gyvenantis Maikas. Pakeliui į paskutinį pasirodymą vyrukai sustoja Džeksonvilyje ir Savanoje, susitinka su senais pažįstamais ir randa naujų draugų. Kelionės metu Maikas ir kiti vyrukai išmoksta naujų judesių, kurie leis atsikratyti praeities nuodėmių.

Filmą režisuos Gregory’s Jacobsas, režisieriaus kėdę perėmęs iš Steveno Soderbergo, kuris šįkart užims kinematografo poziciją.

Be Ch. Tatumo filme vaidmenis taip pat atliks Mattas Bomeris, Joe Manganiello, Alexas Pettyferis ir Gabrielis Iglesias, o moteriškas roles kurs Jada Pinket Smith ir Amber Heard.

Filmas visame pasaulyje pasirodys liepos 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles