Penélope Cruz vaidins trečiajame „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ sezone

Penélope Cruz vaidins trečiajame „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ sezone

Ispanų aktorė, „Oskaro“ ir „Goya“ apdovanojimo laureatė Penélope Cruz suvaidins pirmąjį savo ryškų vaidmenį televizijos seriale, skelbia „The Guardian“. Aktorė prisijungė prie trečiojo „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ (angl. „American Crime Story“) sezono aktorių kolektyvo.

Trečiasis Ryano Murphy‘io kuriamo antaloginio serialo sezonas pasakos apie italų dizainerio Giannio Versace nužudymą, kuris buvo įvykdytas 1997 metų vasarą.

Penélope Cruz vaidins nužudytojo dizainerio seserį Donatella Versace. Ši moteris perėmė vadovavimą mados namų „Versace“ dizainui, po jos brolio, namų įkūrėjo Giannio Versace nužudymo. Iki šiol ji yra vyriausioji dizainerė ir kompanijos viceprezidentė.

Trečiasis serialo sezonas bus paremtas žurnalo „Vanity Fair“ žurnalistės Maureen Orth parašyta knyga „Vulgar Favors: Andrew Cunanan, Gianni Versace, and the Largest Failed Manhunt in U.S. History“.

Prieš oficialiai pranešant, kad Penélope Cruz vaidins Donatella Versace, buvo pasklidę gandai, kad serialo kūrėjas R. Murphy‘is šį vaidmenį yra numatęs dainininkei Lady Gagai, kuri jau vaidino to pačio kūrėjo seriale „Amerikietiškoji siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“).

Trečiasis „Amerikietiškos nusikaltimo istorijos“ sezonas turėtų pasirodyti 2018 metų pradžioje. Antrasis sezonas pasakos apie įvykius, susijusius su uraganu Katrina. Ryanas Murphy‘is jau patvirtino, kad ketvirtasis sezonas nagrinės buvusio Jungtinių Valstijų prezidento Billo Clintono sekso skandalą.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles