Pirmajame „Toras: Meilė ir griaustinis“ anonse išvystame Natalie Portman su Mjolniru

Kaip buvo su naujausiu „Žmogumi-voru“ (angl. Spider-man), taip vyksta ir su naujausiu „Toru: Meile ir griaustiniu“ (angl. Thor: Love and Thunder). Pirmojo filmo anonso reikėjo laukti itin ilgai, o jis, galiausiai, pasirodė likus vos 3 mėnesiams iki premjeros. Bet, gal tai ir gerai, nes gal dėl to su pirmuoju tyzeriniu anonsu, pasirodė ir vaizdai, kurių visi laukė, o gerbėjai tiesiog ėmė kraustytis iš proto.

Aišku, tai jau nėra naujiena, kad trečiosios dalies režisierius Taika Waititi sugrįš režisuoti ir ketvirtosios dalies, o taip pat sugrąžins ir savo veikėją Korgą, kurį visi taip pamilo. Ir jei kilo dvejonių, ar jis išlaikys panašią stilistiką, tai po pirmojo, nors ir trumpo, anonso aišku – taip. Visas anonsas yra pastatomas ant „Guns N‘ Roses“ dainos „Sweet Child O‘ Mine“ ir yra prigrūstas šmaikščių scenų nuo pradžios iki pat pabaigos.

Ką išvystame anonse? Oi, daug. Panašu, kad griaustinio dievas Toras turės šiokį tokį priešistorės elementą, nes anonso pradžioje matome, kaip jis bėga miškais būdamas vaikas, paauglys ir tada pereina į liepsnų apimtą dabarties Torą. Būtent to segmento metu išvystame ir klasikinį Toro kostiumą iš komiksų. Taip pat, matome, kaip Toras atsikrato savo pilvuko tampydamas mirusio milžino grandines kaip krosfito virves. Panašu ir tai, kad Toras bent kurį laiką užsiims veikla su Galaktikos sergėtojais, nes anonse išvystame ne tik Piterį Kvilą (Chrisą Prattą), bet ir Maldininkę bei kitus sergėtojus.

Taip pat, galime akies krešteliu išvysti ir naujus veikėjus. Pirma, tai Russelo Crowe Dzeuso apdaruose ir žaibu rankoje. Tiesa, čia išvysime tik ranką ir jo nugarą. Na, o anonso „vinis“ yra Natalie Portman Džeinė Foster ir jos valdomas Mjolniras, kas Torui sukelia didelį šoką. Taip, Džeinė Foster bus su pilnu Toro kostiumu ir, nemaža tikimybė, kad tai įvyks būtent dėl multivisatos atvėrimo. Tiesa, ko dar neišvystame tai Christiano Bale‘o vaidinamo blogiečio Dievų skerdiko Goro. Bet, aišku, jis pasirodys vėlesniuose klipuose. Tikėtina.

Taigi, „Toras: Meilė ir griaustinis“ kinus pasieks liepos 8 dieną, o iki tol – eime žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles