Kosminiam šuniui balsą paskolinęs Nickas Frostas: „Filme daug šviesos ir vilties, pasauliui dabar to ir reikia“

Aktorius Nickas Frostas visam pasauliui yra gerai žinomas britų komedijos asas, kuris per savo karjerą suvaidino ne vieną įsimintiną personažą. Nepaisant to, dauguma jo filmų yra skirti daugiausiai suaugusiems arba bent jau vyresniems paaugliams. Neišskiriamas su kitu aktoriumi ir bičiuliu Simonu Peggu bei režisieriumi Edgaru Wrightu, šįkart N. Frostas nusprendė įgarsinti personažą filme, kuris tiktų ir jo vaikams. Apie tai jis pasakojo žurnalui „Starburst“.

Paklaustas, kodėl nusprendė tapti „Kosminio šuns ir turbo katino“ balso aktoriumi, N. Frostas teigė, jog jo filmai nėra skirti mažiesiems žiūrovams. „Noriu, kad mano filmą galėtų žiūrėti mano vaikai, nes iki šiol esu vaidinęs projektuose, kurių vaikams rodyti tikrai negalima! Turiu septynmetį, norintį žiūrėti filmus, kuriuose skraido galvos, liejasi keiksmažodžiai ir kažkas yra suvalgomas. Galiausiai, man užduoda klausimus „Tėti, kodėl esi lovoje su moterimi, kuri nėra mamytė?“. Norėjau būti filme, kurį žiūrėdamas su vaiku jausčiau pasididžiavimą“, – teigė aktoriaus.

Aktorius filme suvaidino pagrindinį veikėją Kosminį šunį Badį ir tą darydamas jis susidūrė su vienu netikėtu iššūkiu. „Anksčiau nesu vaidinęs su amerikietišku akcentu. Visuomet bijojau, kad dėl to būsiu itin smerkiamas, bet pagalvojau – kodėl gi ne? Galiausiai, labiausiai mane smerks nebent amerikiečiai.“ N. Frosto teigimu, būti balso aktoriumi nėra taip jau lengva. Turi suprasti savo veikėją, susikurti jį galvoje ir tada su kūrybine komanda bandyti nuspręsti, ar toks balsas personažui tinkamas, ar ne. „Gali padaryti beprotišką balsą, bet yra didelė rizika tiesiog susidraskyti gerklę ir niekada nebegalėti būti balso aktoriumi“, – pridėjo N. Frostas.

Suprasti Badį aktoriui padėjo ne tik kūrybinė komanda, bet ir tai, kad jis gyvenime yra turėjęs ne vieną šunį. Tačiau dabar jo namuose karaliauja katinas Erikas, kuris yra tikras namų šeimininkas. Taigi, net ir jo personažo santykis su Turbo katinu buvo savotiškai suprantamas. Galiausiai, kalbėdamas apie „Kosminį šunį ir turbo katiną“ aktorius yra įsitikinęs – žiūrovams filmas neabejotinai patiks. „Manau, kad žmonėms filmas labai patiks. Pasaulis dabar yra labai niūrus, o šiame filme yra daug šviesos ir vilties, komedijos ir draugystės. Būtent to mums dabar ir reikia.“

„Kosminis šuo ir turbo katinas“ visus Lietuvos kinus pasieks jau balandžio 22 dieną. Dėl išankstinių seansų patikrinkite artimiausius kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles