„Sony“ patvirtino trečiąjį „Ekvalaizerį“

„Sony“ patvirtino trečiąjį „Ekvalaizerį“

Kino studija „Sony Pictures“ paskelbė, jog puikiai gerbėjų priimtas „Ekvalaizeris“ (angl. Equalizer) galiausiai turės trečiąją dalį. Nestebina ir tai, jog buvo patvirtintas ir pagrindinio filmo aktoriaus Denzelio Washingtono sugrįžimas į šią rolę. Na, o šias žinias dar įdomesnes padaro ir tai, kad filmui jau numatyta premjeros data. Tai bus 2023 metų rugsėjo 1 d., vadinas tie, kurie eis į mokyklą, kaip šventišką išraišką galės pasirinkti šio filmo premjerą (bet greičiausiai ne).

Duodamas interviu portalui „Collider“, aktorius Denzelis Washingtonas taip pat tą patvirtino. „Jie jau parašė „Ekvalaizerio 3“ scenarijų, tad aš jame filmuosiuos. Turiu vėl įgauti formą ir vėl imti mušti žmones. Pirma būsiu „Makbeto tragedijoje“, o tada eisiu karšti kailius. Juk negali būti geriau, tiesa?“, – pasakojo aktorius.

Ankstesnius du „Ekvalaizerio“ filmus parašė scenaristas Richardas Wenkas, tačiau ar jis sukūrė ir trečiosios dalies scenarijų, kol kas neskelbiama. Taip pat nėra visiškai aišku, ar filmą sugrįš kurti režisierius Antoine‘as Fuqua, bet dar anksčiau jis yra minėjęs, jog įsivaizduoja filmo veiksmą nebe JAV, o Europoje, tad yra nemaža tikimybė, kad režisierius grįš įgyvendinti savo viziją.

Pirmasis „Ekvalaizeris“ kino teatrus pasiekė dar 2014 metais ir pasaulyje uždirbo per 190 mln. dolerių. Tokia filmo sėkmė paskatino D. Washingtoną pirmą kartą karjeroje suvaidinti tęsinyje, kuris pasirodė 2019 metais. Nepaisant gerokai prastesnių vertinimų, filmas buvo lygiai toks pat finansiškai sėkmingas, tad nenuostabu, jog sulauksime ir trečiosios dalies.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles