J. Deppas teigia, kad niekada nebevaidins „Karibų piratuose“

J. Deppas teigia, kad niekada nebevaidins „Karibų piratuose“

Šiuo metu aktorius Johnny Deppas vos ne kasdien mina teismo Virdžinijoje sklenstį, kuriame dalyvauja šmeižto byloje prieš savo buvusią žmoną, taip pat aktorę Amber Heard. Ir turbūt normalu, kad iškyla įvykiai tarp 2016-ųjų ir šių dienų, kai aiškinamos visos aplinkybės, susijusios su Amber ir Johnny vestuviniu gyvenimu ir potencialiais smurto protrūkiais. Viena tokia diskusija buvo susijusi ir su įsitraukimų į studijos „Disney“ franšizę „Karibų piratai“ (angl. Pirates of the Caribbean“).

Teismo metu, kai J. Deppas liudijo savo naudai, A. Heard advokatas Benas Rottenbornas aktoriaus paklausė: „Pone Deppai, jei „Disney“ pasiūlytų jums 300 mln. dolerių ir milijoną alpakų, vis tiek jokiu gyvu negrįžtumėt dirbti su „Disney“ prie kitų „Karibų piratų“ filmų? Ar tai tiesa?“. Ir, savaime suprantama, J. Deppo atsakymas buvo: „Tai yra tiesa, p. Rottenbornai“.

Ir tai greičiausiai susiję su tuo, kad J. Deppas jaučia savotišką skaudulį dėl anksčiau susiklosčiusių įvykių. Kaip žinoma, J. Deppas, po ankkstesnių teismų gavo „žmonos mušiko“ etiketę ir pralaimėjo teismą prieš bulvarinį laikraštį „The Sun“ būtent šiuo klausimu. Tai įvyko maždaug 2018 metais ir, nors aktorius teigė, jog nėra nė menkiausios tiesos šiame teiginyje, tai iš esmės kainavo jo viso gyvenimo karjerą. Būtent 2018 metų spalio mėnesį „Disney“ paskelbė, jog J. Deppas būsimuose „Karibų piratų“ filmuose nebesugrįš, tačiau apie tai pamiršo informuoti patį aktorių. Dar anksčiau vykusiuose teismo procesuose J. Deppas buvo paklaustas, ką mano apie jo išmetimą iš franšizės ir jo atsakymas buvo: „Aš to nežinojau, bet manęs tai nestebina“.

Kol vyksta teismas, neabejotinai sužinosime ir daugiau žinių iš aktorių gyvenimų ir, dar daugiau dėmesio, greičiausiai, sulauksime, kai liudyti stos pati Amber Heard.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles