Vyksta baisiausias Willo Smitho košmaras – studijos stabdo projektus su aktoriumi

Vyksta baisiausias Willo Smitho košmaras – studijos stabdo projektus su aktoriumi

Aktorius Willas Smithas prisidirbo ne juokais. Per Oskarų apdovanojimus skėlęs antausi Chrisui Rockui jis turbūt nenumanė, kokia cinamio banga jį pasivys per artimiausią mėnesį. Jau nekalbant apie tai, kad aktoriui buvo uždrausta 10 metų dalyvauti Oskaruos ir kituose su JAV kino meno ir mokslo akademija susijusiuose renginiuose. Visos didžiausios kino studijos, turėjusios bent kažkokius planuojamus projektus su aktoriumi – stabdo juos arba laikinai, arba visiškai.

Viena pirmųjų savo bendradarbiavimą su W. Smithu sustabdė „Sony Pictures“. Studija bent kuriam laikui užšaldė „Blogų berniukų 4“ (angl. Bad Boys) kūrimo darbus, nors aktorius jau buvo gavęs 40 lapų ilgio filmo scenarijų (ar jo dalį).

Iškart paskui „Sony“ žengė ir „Netflix“, kurie sustabdė filmo „Greiti ir Laisvi“ (angl. Fast and Loose) kūrimą, mat filme pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Willas Smithas. Į tą patį laužą benzino pilanti studija sustabdė ir „Ryškumas“ (angl. Bright) tęsinio kūrimą. Jame aktorius jau seniai turėjo vaidinti, tačiau kūrimo procesas turėjo daug kliūčių. Gali būti, kad šis veiksmas galutinai pribaigė tęsinį.

Galiausiai prie viso to prisijungia ir su studija „Paramount Pictures“ susijęs projektas. W. Smithas turėjo filmuotis filme „Šokinėk“ (angl. Bounce), tačiau po įvykių Oskaruose, pagrindiniai du filmo finansuotojai – „Paramount Payers“ ir JoJo Siwa – paskelbė pasitraukiantys iš filmo kūrimo ir su savimi išsinešantys visus pinigus. Kas iš esmės reiškia, kad filmui yra galas.

Dar vienas filmas „Apple TV+“ užsakymu irgi kabo ant plauko. Nors „Emancipacija“ apie pabėgusį vergą vis dar yra kuriama ir nurodoma, kad jau yra postprodukcijoje, kol kas vis dar neturime išleidimo datos, nors filmas ir buvo numatytas paleisti 2022 metais.

Akivaizdu, kad vienas didžiausių Willo Smitho košmarų apie „galimą atšaukimą“ (angl. getting cancelled) pradeda įgauti formą. Nors primosiomis savaitėmis visuomenė ir buvo susiskaldę, o studijos ne visai žinojo kaip elgtis, galiausiai ši potvynio banga pasirodė esanti gerokai didesnė, nei galima buvo tikėtis. Ir, atgarsis, nuėjo rimtas, kad net laimėjus Oskarą Willui Smithui nieko gero nenusimato. Tiesa, aktorius bent kol kas dar turi ne vieną planuojamą projektą ir badauti teoriškai jam neturėtų reikti, bet tas sąrašas kas savaitę vis labiau traukiasi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles