Alexas Kurtzmanas „Mumiją“ laiko didžiausia nesėkme savo karjeroje

Alexas Kurtzmanas „Mumiją“ laiko didžiausia nesėkme savo karjeroje

Mes jau beveik spėjome pamiršti nesėkminga studijos „Universal“ bandymą startuoti „Tamsiąją visatą“ (angl. Dark Universe), kuri turėjo įtraukti visus „Universal“ monstrus ir naujas jų istorijas. Deja, po absoliučiai netikusio pirmojo filmo „Mumija“ su Tomu Cruise’u (angl. The Mummy) dar 2017 metais, visata mirė net neįgavusi pagreičio. Praėjus 5 metams po šio filmo, režisierius Alexas Kurtzmanas prabilo apie filmo nesėkmę ir visas išmoktas pamokas. Apie savo patirtį režisierius kalbėjo tinklalaidėje „Bingeworthy Podcast“.

Alexas Kurtzmanas Holivude buvo ir iki šiol yra žinomas kaip itin puikus prodiuseris bei scenaristas, o iki „Mumijos“ buvo režisavęs tik vieną nepriklausomą kino filmą. Taigi, „Mumija“ buvo jo debiutas didžiajame, didelio biudžeto kine. „Man taip yra, kad iš savo sėkmės mažai ką išmokstu, bet iš nesėkmių išmokstu viską. Ir šis filmas buvo pati didžiausia nesėkmė mano gyvenime, tiek asmeniniame, tiek profesiniame. Po šio projekto, gailiuosi dėl milijonų dalykų, bet kartu gavau ir aibę nuostabių dovanų. Iki to filmo negalėjau savęs vadinti režisieriumi ir ne dėl to, kad filmas buvo režisuotas puikiai. Priešingai – būtent dėl to, kad nebuvo“, –pasakojo A. Kurtzmanas.

Aišku, ne paslaptis, kad filmo kūrime dalyvavo itin daug žmonių. Kadangi tai turėjo būti visa filmų visata ir po šio filmo žlugo keletas tęstinių projektų, A. Kurtzmanas pasisakė ir dėl „papildomų rankų“ kuriant „Mumiją“. „Kad ir kai tai buvo brutalu, kad ir kiek „virėjų buvo virtuvėje“, aš esu dėkingas, kad galėjau daryti tas klaidas, nes galėjau tapti tvirtesniu ir perkurti save, kaip filmų kūrėją. Tai buvo tikra dovana, kuri leido man pasikeisti ir dabar, susigyvenęs su tuo, galiu atvirai apie tai kalbėti.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles