„Sony“ Žmogaus-Voro priešų visatą papildys El Muerto

„Sony“ Žmogaus-Voro priešų visatą papildys El Muerto

„Sony“ visata toliau plečiasi su naujais Žmogaus-Voro priešais. Šįkart savo filmą gauna super galių turintis imtynininkas El Muerto. Pagrindinį vaidmenį atliks Puerto Riko reperis ir dainininkas Bad Bunny, kuris taip pat turi ir profesionalios imtynininko patirties. Būtent jis ir yra priežastis, kodėl „Sony“ nusprendė papildyti savo filmų visatą su tokiu mažai žinomu komiksų veikėju.

Anksčiau turėjęs menkesnius vaidmenis, Bad Bunny šią vasarą debiutuos didesnėje rolėje „Sony“ veiksmo filme „Bullet Train“ (angl. „Žudikų Traukinys“). Pasirodo, prodiuseriai buvo taip sužavėti jo vaidmeniu galutiniame projekte, kad jie nusprendė iškart ieškoti reperiui pagrindinio vaidmens. Bad Bunny tuomet perėmė reikalus į savo rankas ir pradėjo vartyti didžiulį Žmogaus-Voro veikėjų katalogą, kol surado sau labiausiai tinkamą Lotynų Amerikos kilmės veikėją El Muerto. Prodiuseriai palaimino šį sprendimą iškart pradėdami darbus prie filmo ir uždėdami 2024-ų metų sausio 12-os išleidimo datą.

Iki to laiko, kitais metais visatą papildys dar du nauji projektai. Sausį debiutuos Kraven the Hunter, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Aaron Taylor-Johnson (šią rolę gavęs panašiomis aplinkybėmis po vaidmens „Žudikų Traukinyje“), o vasarą išeis Madame Web filmas su Dakota Johnson.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles