Justinas Linas dėl kūrybinių nesutarimų neberežisuos „Greitų ir įsiutusių 10“

Justinas Linas dėl kūrybinių nesutarimų neberežisuos „Greitų ir įsiutusių 10“

Visiems puikiai žinoma veiksmo filmų franšizė dar visai neseniai paskelbė savo naujojo filmo pavadinimą, o nuo aktorinio kolektyvo papildymų internetas dūzgė kaip darbingas bičių avilys. Taip, kalbame apie „Greitus ir įsiutusius 10“ (angl. Fast X). Ir nors juostos filmavimai prasidėjo visai neseniai, dabar naująjį filmą sukrėtė režisieriaus pasitraukimas.

Režisierius Justinas Linas antradienį pranešė, kad traukiasi iš filmo režisieriaus kėdės. Iki šiol, J. Linas režisavo net 5 „Greitų ir įsiutusių“ filmus, įskaitant ir devintąjį. Be to, buvo planuota, kad režisierius kurs ir likusias dvi istorijos dalis, tad jo pasitraukimas visiems serijos gerbėjams sukėlė nemažą šoką. Tiesa, J. Linas ne visai pasitraukia iš franšizės ir liks juostos prodiuseriu.

„Turėdamas „Universal“ palaikymą, priėmiau sudėtingą sprendimą atsitraukti iš „Greitų ir įsiutusių 10“ režisieriaus posto, tačiau liksiu filmo prodiuseriu. Per 10 darbo metų ir penkis filmus, galėjome filmuoti geriausius aktorius, kurti geriausius triukus ir parodyti pačias geriausias automobilių gaudynes. Asmeniškai, būdamas azijiečių imigrantų vaikas, didžiuojuosi galėjęs prisidėti prie labiausiai diversifikuotos filmų franšizės kino istorijoje. Visuomet liksiu dėkingas nuostabiems aktoriams, komandai ir studijai už jų palaikymą ir už tai, kad priėmė mane į „Greitų ir įsiutusių“ šeimą.“ – oficialiame pareiškime pranešė režisierius.

Kaip praneša „Deadline“, J. Lino pasitraukimas susijęs su „kūrybiniais nesutarimais“. J. Linas taip pat prisidėjo ir prie filmo scenarijaus rašymo, tad toks vėlyvas jo pasitraukimas sukurs nemažai nesklandumų visam procesui. Tiesa, tam tikros antrinės scenos bus filmuojamos su antrąja kūrybine komanda, o pagrindiniai filmavimai kuriam laikui bus sustabdyti, kol bus rastas kitas režisierius. Jau dabar vyksta derybos su kitais galimais filmo kūrėjais, tad tikėtina, kad ši pertrauka nebus ilga ir filmo premjera nebus nukelta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles