„Warner Bros.“ patvirtino „Betmeno“ tęsinį

„Warner Bros.“ patvirtino „Betmeno“ tęsinį

Kino studija „Warner Bros.“ šiuo metu vysktančiame renginyje „CinemaCon“ patvirtino, kad toliau plės savo Tamsos riterio istoriją, kuri pasaulyje buvo priimta tikrai sėkmingai. „Betmenas“ (angl. The Batman) buvo puikiai priimtas ne tik kreitikų, bet ir žiūrovų, o finansinė sėkmė paskatino studiją imtis filmo tęsinio.

„Betmenas 2“ dar tik pradedamas kurti, tad jokių detalių apie būsimą filmo istoriją nėra. Kas tikrai aišku, kad filmą ir vėl režisuos Mattas Reevesas, o į pagrindinius vaidmenis sugrįš Robertas Pattisonas ir Zoe Kravitz. Didelė tikimybė, kad vėl išvysime Colino Farrello Pingviną, nors jo istorija dar bus plečiama ir mini seriale, tad jo likimas dar nėra visai aiškus. Beveik neabejotina, kad vėl išvysime Paulą Dano ir jo Mįslių, o dar labiau tikėtina, kad pagrindinis filmo blogietis šįkart bus Džokeris, kurį vaidins Barry‘is Keoghanas. Taip pat, puikiai priimtas Albertas, kurį suvaidino Andy Serkis, taip pat gali pasirodyti tęsinyje, tačiau oficialiei šie aktoriai dar nėra patvirtinti.

Nepaisant įvairių skeptikų manymų, „Betmenas“ kol kas yra finansiškai sėkmingiausias 2022 metų filmas, su 200 mln. biudžetu pasaulyje sugebėjęs surinkti beveik 760 milijonų dolerių ir pajamos vis dar po truputį auga.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles