Pirmajame „Aukštos klasės 3“ anonse akapelos grupė išsiruošia į pasaulinį turą

Stebėtinai didelio populiarumo sulaukusi filmų serija „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“) galiausiai priartėjo prie savo koncertinio turo pabaigos. Studija „Universal“ paviešino pirmąjį paskutiniosios dalies „Aukšta klasė 3“ anonsą, kuriame ir vėl netrūksta humoro ir dainų.

Šįkart istorija suksis kiek kita linkme. Visiems jau gerai pažįstamos merginos baigė universitetą ir pradėjo savo karjeras, taip nebeprisiliesdamos prie muzikos. Tačiau draugystė dar nenutrūko, o muzikos ilgesys merginas ir vėl suvienija kovai. Tiesa, nė viena jų nesijaučia laimingos realiame darbo pasaulyje, tad grupė, padedam JAV armijos, iškeliauja į Europą ir čia prasideda dar vienas, bet jau paskutinis jų bendras nuotykis.

Kad ir kaip bežiūrėtum, ši filmų serija susilaukė stulbinamos finansinės sėkmės net būdama labai vidutiniška. Lėkšti juokeliai, ypač iš storosios Eimės, keliauja nuo pirmo filmo ir čia vėl jų sulauksime. Kaip kada atrodo, jog nieko baisesnio sukurti jau nebegalima, ir štai, režisierė ir aktorė Elizabeth Banks sugeba… „nustebinti“. Tiesa, reikia pripažinti, jog filmo anonsas yra be galo nuotaikingas,nors visa būsima drama jau aiški ir dabar. Vienintelis visuomet filmus gelbėjęs dalykas – muzikinės aranžuotės. Neabejotina, kad ir dabar jos bus ne ką prastesnės.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks sugrįžtančios Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hana Mae Lee, Anna Camp, Hailee Steinfield, Brittany Snow, Elizabeth Banks, Alexis Knapp ir kt. Prie naujokų gretų prisijungs Ruby Rose ir Johnas Lithgow.

Numatoma filmo premjera gruodžio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles