Pasirodys ir antroji veiksmo trilerio „John Wick“ dalis

Pasirodys ir antroji veiksmo trilerio „John Wick“ dalis

Po labai sėkmingo pasirodymo galiausiai paaiškėjo, kad visų veiksmo žanro mylėtojų ir kino kirtikų pamėgtas „John Wick“ (angl. „John Wick“) turės savo tęsinį. Tai patvirtino pirmosios dalies režisieriai Chadas Stahelskis ir Davidas Leitchas. Negana to, įtempto veiksmo trilerio kūrėjai pareiškė, jog tai ne tik yra mintys, o jau dabar vyksta filmo kūrimo procesas.

Kaip patys režisieriai išskiria, problema yra ne sukurti naują idėją veiksmo filmui, o stipriau išplėtoti patį Džoną Viką. Būtent dėl šio veikėjo neišplėtojimo filmas gavo ne vieną kandžią repliką, nors bendras planas ir atrodė nepriekaištingai.

„Jei yra puikus veiksmas, bet niekam neįdomus ir nuobodus veikėjas, neturintis charizmos, niekas tokio filmo nežiūrės. Pažvelkit į bet kurią veiksmo filmų žvaigždę – Harrisoną Fordą, Robertą Downey‘į Jaunesnįjį ar Liamą Neesoną. Pirmiausia mėgstate veikėją. Ar tai būtų geras veiksmas, ar blogas veiksmas, svarbiausia yra veikėjas. Taigi norime būti tikri, kad sukursime visų mylimą veikėją, o tik vėliau aplipdysime jį puikiu veiksmu“, – duodamas interviu teigė Ch. Stahelskis.

Filmo veiksmo kokybė atsiranda iš pačių režisierių asmeninės patirties, kurie anksčiau buvo kaskadininkai. Šis režisūrinis debiutas abiems vyrams buvo be galo sėkmingas ir dabar jie jau žino savo klaidas, kurias žada taisyti. Pirmasis filmas buvo sėkmingas ir finansiškai. Jis visame pasaulyje uždirbo beveik 80 milijonų, kai biudžetas buvo apie 20 milijonų. Paprastai veiksmo filmų tęsiniai būna dar pelningesni, tad nieko nuostabaus, kad antroji dalis taip pat atsiras.

Kada pasirodys antra dalis dar nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles