Naujajame filmo „Terminatorius: Genizė“ anonse atskleidžiamas netikėtas siužeto vingis

Po labai ilgo laukimo pasirodė antrasis filmo „Terminatorius: Genizė“ (angl. „Terminator: Genisys“) anonsas. Per daug nesiterliodama ir neslėpdama didelių pokyčių studija tiesiog ėmė ir drėbė tai, kas iš esmės turėjo būti stambus istorijos vingis pačiame filme. Net neįtikima, kaip „Paramount“ neatsakingai anonse paviešino visą filmo siužetą.

*ĮSPĖJIMAS. KALBAMA APIE ATSKLEIDŽIAMĄ INFORMACIJĄ*

Na, o kadangi jau įspėjome, tai galima ir labiau paanalizuoti pagrindinį ir labai netikėtą posūkį. Taigi, „Terminatoriuje: Genizėje“ matysime visiškai kitokį Džoną Konorą. Ateities revoliucijos prieš robotus vadovas, pasirodo, pats yra nebe žmogus, o kažkoks neaiškus kiborgas. Ir šįkart jis, pačios Saros Konor sūnus bus pats didžiausias jos priešas. Toks vingis yra tikrai keistas, bet įdomiausia, kaip į tai reaguos milijonai franšizės gerbėjų visame pasaulyje. Galima net teigti, kad šis filmas paneigs pirmųjų dviejų filmų istoriją dėl „tam tikrų“ ateities klaidų. Sunku net įsivaizduoti, kaip į tai sureaguos originaliųjų filmų režisierius Jamesas Cameronas.

„Terminatorius: Genizė“ pasakos į originaliąją istoriją panašų pasakojimą, kai ateities Džonas Konoras karo nuniokotais 2029-aisiais išsiunčia savo nuolankų ir ištikimą karį Kailą Rysą atgal į 1984-uosius, kad apsaugotų jo motiną Sarą Konor nuo ją nužudyti užprogramuoto Terminatoriaus. Atvykęs į praeitį Kailas Sarą randai visai kitokią, nei tikėjosi. Lygiai taip pat ir praeitis jau tapo ne tokia, kokia buvo anksčiau.

Naujausioje „Terminatoriaus“ vizijoje pagrindinius vaidmenis taip pat atliks Jai‘us Courtney‘is, įkūnisiantis Kailą Rysą, Jasonas Clarke‘as, suvaidinsiantis ateities Džoną Konorą ir Emilia Clarke, kuri ir bus Sara Konor. Prie jų taip pat prisijungs Dayo Okeniyi, Courtney B. Vance, Mattas Smithas, Byung-hun Lee ir J. K. Simmonsas ir, savaime suprantama, Arnoldas Schwarzeneggeris.

Filmo premjera numatoma liepos 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

 1. Natiurmortas / 2015 balandžio 14

  Niekas is sio treilerio dar neaisku ir nemanau kad bus taip kaip cia pavaizduota. Na bet jei John sioje juostoje blogietis tik idomiau ziurovui ir tie netiketi siuzeto vingiai tik sukelia dar didesni susidomejima. Bet common Schwarzas zilas? tikekimes ne visa filma.. + Jason Clarke puikus pasirinkimas John Connor vaidmeniui, gaila tik kad viena is idomiausiu veikeju Kyle Reese vaidins vienas is neisraiskingiausiu aktoriu.. All in all we’ll see..

  P.S Puikus saitas vyrukai (ir merginos) gana greit pasirodanti nauja info vien tik +, vienas is skaitomiausiu tarp zergnet.com bei screenrat.com, taip ir toliau:)

 2. Vainius Eiva / 2015 balandžio 14

  Na, visgi atskleidžia. Džonas Konoras bus blogiukas. Tą sąlyginai yra patvirtines ir J. Clarke. Bus įdomu, kaip viskas atrodys, bet čia nemaža staigmena. Kūrėjai galėjo sukelti didesnį šoką filmo metu. Na, bet jau jų pasirinkimas.

  P.S. Ačiū už gerus žodžius. Smagu girddėt.

 3. siaip sau / 2015 balandžio 14

  Taip, laukiu premjeros ir beto pritariu Natiurmortui- jusu puslapis yra tikrai labai geras! Visada uzeinu