Oskaro laureatė Alicia Vikander – naujoji Lara Croft

Oskaro laureatė Alicia Vikander – naujoji Lara Croft

Praėjusiais metais išgarsėjusi švedų aktorė Alicia Vikander eilinį kartą įrodė, kad šiomis dienomis Holivudas nieku gyvu neleidžia bent kiek žinomiems aktoriams likti be savo franšizės. Šįkart 27-erių metų aktorei buvo patikėta žymiosios kapų plėšikės Laros Croft rolė.

Vaidmuo, kurį išgarsino aktorė Angelina Jolie, jau ne pirmą kartą yra bandomas prikelti naujam gyvenimui. Nuo pat tada, kai prieš daugiau dešimtmetį po dviejų filmų A. Jolie nusprendė daugiau nebevaidinti šios herojės, buvo siekiama franšizę pradėti su nauja aktore. Panašu, kad šįkart MGM studijai tai pavyko.

A. Vikander praėjusiais metais pateko į plačiosios publikos akiratį po to, kai pasirodė net trijuose didelio dėmesio sulaukusiuose filmuose. Ji vaidino androidę mokslinės fantastikos juostoje „Ex Machina“, pasirodė veiksmo filme apie šnipus „Šnipas iš UNCLE“ (angl. „The Man from U.N.C.L.E.“) ir galiausiai laimėjo Oskarą kaip geriausia antro plano aktorė filme „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“).

Aktorei teks nemenka užduotis perimti rolę, kurią daugelis sieja tik su A. Jolie. Pirmieji du Laros Croft filmai, sukurti pagal populiarių kompiuterinį žaidimą, kartu surinko daugiau nei 400 mln. dolerių ir yra viena sėkmingiausių kompiuterinių žaidimų ekranizacijų.

Naująją Laros Croft versiją režisuos norvegų režisierius Roaras Uthaugas, sukūręs įspūdingąjį praėjusių metų filmą „Banga“ (angl. „The Wave“).

Anksčiau buvo spėjama, kad pagrindine kandidate į Laros Croft poziciją yra laikoma Daisy Ridley, sužibėjusi filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles