S. Stallone vaidins seriale, sukurtame pagal paskutinę „Krikštatėvio“ trilogijos knygą

S. Stallone vaidins seriale, sukurtame pagal paskutinę „Krikštatėvio“ trilogijos knygą

Kai į televiziją pradėjo sukti žymūs aktoriai, buvo tik laiko klausimas, kada serialuose vaidins iš didžiausios kino žvaigždės. Spaudimui galiausiai pasidavė ir televizijoje anksčiau nesirodęs Sylvesteris Stallone, sutikęs vaidinti seriale „Omerta“.

Serialas neabejotinai sulauks didelio žiniasklaidos dėmesio. Jis bus kuriamas pagal to paties pavadinimo knygą, kurią parašė autorius Mario Puzo. Romanas yra trečioji trilogijos, prasidėjusios su „Krikštatėviu“ (angl. „The Godfather“) ir pratęstos su „Paskutiniuoju Donu“ (angl. „The Last Don“), dalis. Knyga buvo išleista praėjus metams po Mario Puzo mirties.

Tikėtina, kad seriale S. Stallone vaidins pagrindinį mafijos bosą.

Pastaraisiais metais S. Stallone karjera išgyvena tikrą renesansą. Vis dar renkantis pasakiškus pinigus su savo kurta ir režisuojama „Nesunaikinamų“ (angl. „The Expendables“) franšize, aktorius tuo pačiu sugeba ir pademonstruoti savo talentą. Praėjusiais metais į kino ekranus su filmu „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) sugrįžusi „Rokio“ franšizė aktoriui pelnė Oskaro nominaciją už geriausią antro plano vaidmenį.

Kol kas nežinoma, kokiame kanale bus rodoma „Omerta“. Serialą prodiusuos ir prie jo plėtojimo svariai prisidės Antoine Fuqua, žinomas už tokius filmus kaip „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“) ir „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“). Pirmąją „Omerta“ seriją parašė scenaristai Justinas Herberis ir Adamas Hoffas.

Tikėtina, kad „Omerta“ į televizijos ekranus atkeliaus kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles