Paaiškėjo ketvirtosios „Matricos“ dalies pavadinimas

Paaiškėjo ketvirtosios „Matricos“ dalies pavadinimas

Rugpjūčio 24 d. vykusiame „CinemaCon“ renginyje kino kompanija „Warner Bros.“ šio renginio lankytojams atskleidė oficialų ketvirtosios „Matricos“ (angl. „The Matrix“, 1999 m.) dalies pavadinimą. Taigi iki šiol buvusią trilogiją „Matrica“, „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“, 2003 m.) ir „Matrica. Revoliucijos“ (angl. „The Matirx Revolutions“, 2003 m.), papildys nauja dalis „Matrica. Prisikėlimai“ (angl. „The Matrix Resurrections“).

Tuo pačiu studija pristatė naują anonsą ir publikai iki šiol dar nerodytas filmo nuotraukas. Tačiau iš jų susidaro įspūdis, kad ilgaplaukis ir barzda apžėlęs Keanu Reevesas bus panašesnis ne į Neo, o į kitą savo kultinį personažą – Džoną Viką. Ketvirtosios „Matricos“ dalies anonsas atskleidžia, kad Tomas Andersonas, kitaip žinomas kaip Neo, grįžo į Matricą ir pamiršo apie tikrąjį pasaulį. Anonso pradžioje rodomas netolimos ateities San Franciskas, kur Tomas Andersonas lankosi pas savo psichiatrą (kurį vaidina Neilas Patricas Harrisas). Taigi, kai kavinėje susitinka Triniti, neatrodo, kad jiedu vienas kitą pažinotų. Kas atsitiko? Kiek vėliau paslaptingas personažas (Yahya Abdul-Mateenas II, vaidinantis jauną Morfėją?) vėl pasiūlo Neo raudonąją piliulę sakydamas, kad „atėjo laikas skristi“. Ir, žinoma, kaip ir priklauso „Matricai“ filmo anonse galima išvysti daug šaudynių, šuolių, karatė veiksmų, akrobatikos – žodžiu, visko, kas džiugina veiksmo filmų gerbėjus.

Be jau minėto K. Reeveso, kuris vėl grįžo vaidinti Neo, naujojoje „Matricos“ dalyje išvysime senus gerus pažįstamus Carrie-Anne Moss (Triniti), Jadą Pinkett Smith (kapitonė Niobė), Lambertą Wilsoną (Merovingas), bei keletą naujų veidų: Christiną Ricci, Pryanką Choprą Jonas, Jessicą Henwick, Neilą Patricką Harrisą, Toby Onwumere’ą ir Yahyą Abdulą-Mateeną II. Nei Laurence’o Fishburne’o, pirmose trijose dalyse vaidinusio Morfėjų, nei Hugo Weavingo, įkūnijusio blogiuką Agentą Smitą, ketvirtojoje dalyje nebus. Į ketvirtą dalį taip pat negrįžo ir režisierė Lilly Wachowski – šįkart jos sesuo Lana „Matricą“ režisavo viena.

Kol kas neaišku, kada šis anonsas internetą. Ketvirtosios „Matricos“ dalies premjera Lietuvoje numatyta per Kūčias – gruodžio 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles