Chris’as Evans’as vaidins katastrofų filme „Greenland“

Chris’as Evans’as vaidins katastrofų filme „Greenland“

„Keršytojų“ (angl. „Avengers“) ir „Kapitono Amerikos“ (angl. „Captain America“) žvaigždė, aktorius Chris‘as Evans‘as vaidins pagrindinį vaidmenį artėjančiame režisieriaus Neill‘o Blomkamp‘o katastrofų trileryje „Greenland“.

Kol kas siužeto detalių dar mažai, tačiau buvo pranešta, kad filmas sutelktas ties vienos šeimos istorija, kuri kovoja dėl išlikimo, kuomet susiduria su katastrofine stichine nelaime. Pagrindiniai šios juostos filmavimo darbai numatomi šių metų pabaigoje, o vykdomaisiais prodiuseriais paskirti Anton’as Sébastien Raybaud‘as ir Harold van Lier‘as, kartu su kino kompanijos „Riverstone Pictures“ prodiuseriais Nik Bower‘iu ir Deepak Nayar‘u. „Kai perskaitėme filmo „Greenland“ scenarijų, žinojome, kad tai yra būtent toks filmas, kokį bandome sukurti ir korporacijos „Anton“ įvaizdį – protingas, charakteringas žanras su veiksmu ir jausmais. Mes labai džiaugiamės, kad dirbsime „STX Entertainment“ kompanijoje, kartu su savo talentingais bičiuliais Neill‘u Blomkamp‘u, Chris‘u Evans‘u ir Basil‘u Iwanyk,“ – sakė korporacijos „Anton“ generalinis direktorius S. Raybaud‘as

Aktorius Ch. Evans‘as tapo pasaulinio lygio žvaigžde, kuomet įkūnijo super herojų Kapitoną Ameriką, taip pat žinomą kaip Steve‘ą Rogers‘ą ir šiuo metu gerbėjai gali matyti jį kitame filme – „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity War“). Bet aktorius teigė, kad ateityje dairosi vaidmenų ne tik „Marvel“ kompanijos filmuose ir atskleidė, kad daugiau nebeplanuoja grįžti į populiariąją istoriją, po to, kai nusifilmuos ketvirtojoje „Keršytojų“ dalyje. „Geriau jau iššokti iš traukinio pačiam, nei būti išstumtam,“ – sakė aktorius Ch. Evans‘as.

Režisierius N. Blomkamp‘as yra mokslinės fantastikos specialistas, kuris buvo nominuotas Oskarui, už geriausią pritaikytą scenarijų filmui „9-asis rajonas“ (angl. „District 9“), kuris paremtas jo paties trumpametražiniu filmu „Gyvas Johanesburge“ (angl. „Alive in Joburg“). Taip pat šis režisierius gerai žinomas už neseniai režisuotą pilnametražį vaidybinį filmą „Čapis“ (angl. „Chappie“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles