Pradėtas filmuoti „ Nepalaužiamojo“ ir „Skilimo“ tęsinys

Pradėtas filmuoti „ Nepalaužiamojo“ ir „Skilimo“ tęsinys

Apie tai, jog toks tęsinys planuojamas, buvo rašyta ir anksčiau, tačiau dažnai realių veiksmų tenka laukti ilgai, datos vis nukeliamos, o kartais net visai atšaukiamos. Šiuo atveju žinios džiugios – tęsinys pradėtas filmuoti!

Filmo kūrime bendradarbiaus „Universal Pictures“ ir „Disney“ studijos, o režisieriaus kėdėje liks pirmųjų dviejų filmo dalių režisierius M. Night‘as Shyamalan‘as.

Pirmojoje filmo dalyje „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“) buvo pasakojama apie dviejų, savo esybe priešingų, veikėjų istorijas. Bruce Willis įkūnitas herojus Deividas yra sunkiai pažeidžiamas fiziškai, o Samuel L. Jackson įkūnitas Elajus Praisas, priešingai, trapus it stiklas. Antrojoje filmo dalyje „Skilimas“ (angl. „Split“) pasakojama apie visai kitą personažą, kuris turi psichinių sutrikimų, o pasakymas „asmenybės susidvejinimas“ čia netiktų, mat Kevino, kurį vaidina James McAvoy, asmenybė skilusi net į 23 skirtingas dalis. Nors abiejų filmų veiksmas vyksta toje pačioje visatoje, juos abu susieja tik „Skilimo“ pabaigoje parodytas Bruce Willis įkūnytas herojus. Trečiojoje filmo dalyje šios dvi istorijos susijungs ir tai žada intriguojančią trijų veikėjų akistatą.

Filmo premjera planuojama 2019 metų sausio 18 dieną.

dlkyn5ix0aahmce

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles