Pasirodė pirmasis M. Scorsesės „Airio“ anonsas

Pasirodė pirmasis M. Scorsesės „Airio“ anonsas

Po ilgo Martino Scorsesės susidomėjimo projektu, 2014-aisiais buvo patvirtinta, jog „Airis“ (angl. „The Irishman“) bus kitas režisieriaus filmas po 2016-ųjų „Tylos“ (angl. „Silence“). Po keleto metų dėl vis kylančio biudžeto iš projekto pasitraukė filmą finansuoti turėjęs prodiuseris, o „Paramount“ nusprendė nebeplatinti juostos Jungtinėse Valstijose. Tais pačiais metais „Airio“ teises įsigijo „Netflix“, projektui skyrę 125 mln. JAV dolerių. Vėliau ši suma tik augo – viena iš pagrindinių to priežasčių yra vaizdo efektai, dėl kurių keliose scenose išvysime iki 30-ies atjaunintus Alą Pacino, Robertą De Niro ir Joe Pesci. Dabar skelbiama, jog filmas kainuos 175-200 milijonų JAV dolerių – tai brangiausias iki šiol kurtas M. Scorsesės filmas.

„Airio“ filmavimo darbai prasidėjo 2017-ųjų rugpjūtį ir buvo baigti tų metų rugsėjį, o papildomi filmavimai baigėsi 2018-ųjų kovą. Šiuo metu filmas, kuriam scenarijų rašė Stevenas Zaillanas (jau dirbęs su Scorsese prie „Niujorko gaujų“ (angl. „Gangs of New York“), yra baigiamųjų darbų stadijoje.

Charleso Brandto knyga „I Heard You Paint Houses“ (liet. „Girdėjau, dažai namus“) paremta juosta pasakos apie Franką Sheeraną (Robert De Niro), ryšių su mafija turintį profsąjungos tarnautoją ir jo dalyvavimą profsąjungos lyderio Jimmy Hoffos nužudyme.

Pirmajame anonse girdime „I heard you paint houses“ (liet. „Girdėjau, dažai namus“), į kurį R. De Niro atsako „Yes. I do“ (liet. „Taip, dažau“)– šis klausimas yra nusikalstamo pasaulio kodas, ieškant samdomo žudiko. Kviečiame pamatyti trumpą „Netflix“ pranešimą žemiau.

Filmą Netflix platformoje ir kinuose išvysime šį spalį.

 

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Paulius / 2020 sausio 10

    O tai kur jį pažiūrėt? Jau nuo spalio nemažai laiko praėjo, o kino teatrai, kaip supratau, taip ir nerodė…