Benedictas Cumberbatchas ir Jake‘as Gyllenhaalas velsis į „Srovių karą“

Benedictas Cumberbatchas ir Jake‘as Gyllenhaalas velsis į „Srovių karą“

Kai kurie filmai net nepradėti kurti atrodo kaip aiškūs pretendentai į aukščiausius Oskarų apdovanojimus. Vienas tokių yra „The Weinstein Company“ planuojamas filmas „Srovių karas“ (angl. „The Current War“).

Pasak „The Hollywood Reporter“, filme bus pasakojama apie devintajame devyniolikto amžiaus dešimtmetyje vykusį konfliktą tarp garsiojo išradėjo Thomaso Edisono ir George‘o Westinghouse‘o, kilusį dėl nesugebėjimo išsiaiškinti, kokiu būdu pasaulis turėtų naudoti elektrą. T. Edisonas palaikė nuolatinės elektros srovės principą, kai tuo tarpu galingos Europos kompanijos kartu su G. Westinghouse‘u buvo stiprūs kintamosios elektros srovės šalininkai.

Prie „Srovių karo“ turėtų prisijungti itin galingi vardai. T. Edisoną ir G. Westinghouse‘ą turėtų įkūnyti, atitinkamai, Benedictas Cumberbatchas ir Jake‘as Gyllenhaalas. B. Cumberbatchas žiūrovams yra pažįstamas iš praėjusių metų „The Weinstein Company“ kurto filmo „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“) bei serialo „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“), kuriuose jis įkūnijo dėl savo įspūdingų protinių sugebėjimų neretai kitų žmonių nemėgstamą žmogų, kas turėtų padėti suvaidinti T. Edisoną.

Tuo tarpu J. Gyllenhaalas šiuo metu išgyvena tikrą žvaigždžių valandą. Pernai suvaidinęs filme „Nakties klajūnas“ (angl. „Nightcrawler“), šiemet jis jau spėjo sublizgėti juostose „Kirtis dešine“ (angl. „Southpaw“) ir šiuo metu rodomame „Evereste“ (angl. „Everest“). Metų pabaigoje pasirodysiančiame filme „Griovimas“ (angl. „Demolition“) jis taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį.

Filmo „Aš ir Erlas, ir mirštančioji“ (angl. „Me and Earl and the Dying Girl“) režisierius Alfonso Gomez-Rejonas yra realiausias kandidatas režisuoti „Srovių karą“. Filmo scenarijų jau yra sukūręs Michaelas Mitnickas, parašęs filmą „Siuntėjas“ (angl. „The Giver“) bei sukūręs vaidybinio „Pinokio“ (angl. „Pinocchio“) filmo scenarijų.

Tikėtina, kad „Srovių karas“ bus filmuojamas kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles