Kate Winslet ir Emma Stone vaidins karališkoje dramoje „Favoritė“

Kate Winslet ir Emma Stone vaidins karališkoje dramoje „Favoritė“

Aktorės Kate Winslet, Emma Stone ir Olivia Colman buvo pakviestos vaidinti filme „Favoritė“ (angl. „The Favourite“).

Pasak „Deadline“, filme bus pasakojama apie Anos, paskutinės Stiuartų dinastijos karalienės, gyvenimą. Ji valdė Angliją aštuoniolikto amžiaus pirmaisiais metais, todėl filme bus vaizduojamas šis laikotarpis ir septynioliktojo amžiaus pabaiga.

O. Colman turėtų įkūnyti Anglijos karalienę. Aktorė į platesnį žiūrovų akiratį pateko po pasirodymo detektyviniame britų seriale „Brodčarčas“ (angl. „Broadchurch“), kuris jai pelnė begalę apdovanojimų.

K. Winslet vaidins Marlboro hercogienę Sarą, artimą karalienės draugę iš patarėją. K. Winslet pastaraisiais metais po truputį sugrįžo į didžiuosius ekranus kartu su „Divergentės“ (angl. „Divergent“) filmais bei jau greitai pasirodysiančia juosta „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“).

Tuo tarpu E. Stone yra viena geidžiamiausių Holivudo aktorių, pernai nominuota Oskarui už pasirodymą filme „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“). Ji „Favoritėje“ turėtų vaidinti tolimą Saros giminaitę, tampančią karalienės patarėja. Filme bus nagrinėjama, kaip keitėsi galios pasiskirstymas tarp šių trijų moterų.

Filmą režisuos Yorgosas Lanthimosas. Jis šiemet Kanų kino festivalyje sužibėjo su filmu „Omaras“ (angl. „The Lobster“), laimėjusiu žiuri prizą, ir dabar ieško didesnių projektų.

Verta pažymėti, kad aktorės dar nepasirašė kontraktų vaidinti filme, tačiau didelė tikimybė, kad jos tai padarys artimiausiu metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles