Dar vienas mutantas papildys filmą „Iksmenai: Apokalipsė“

Dar vienas mutantas papildys filmą „Iksmenai: Apokalipsė“

Režisierius Bryanas Singeris ir toliau renka naują mutantų komandą, kurią mes išvysime būsimajame filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Visai neseniai prie projekto prisijungė „Sostų žaidimo“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Sophie Turner ir Tye‘us Sheridanas, o dabar aktorių komandą papildys aktorė Olivia Munn. Aktorei atiteks mutantės Elizabetės Bredok vadumo, kurią komiksų gerbėjai labiausiai pažįsta kaip Psailokę (angl. Psylocke).

Psailokė puikiai žinoma komiksų apie „Iksmenus“ gerbėjams. Pirmą kartą su ja susipažinti buvo galima 1976 metais, kada ji pirmą kartą pasirodė komiksų puslapiuose. Personažas pasižymi telepatijos ir telekinezės sugebėjimais, o taip pat puikiai išmano ir kovos menus. Kaip bebūtų gaila, tačiau personažui pernelyg daug dėmesio nebuvo skirta kino ekranizacijose. Vienintelį kartą šią veikėją buvo galima pamatyti 2006 m. filme „Iksmenai: Žūtbūtinis mūšis“ (angl. „X-Men: The Last Stand“). Tada Psailokę suvaidino aktorė Mei Melancon.

Juostos filmavimas turi prasidėti jau šių metų gegužės mėnesį. Režisierius beveik kiekvieną savaitę savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje dalijasi įdomiais faktais apie juostos kūrimą ir taip pat ten skelbia aktorių pavardes, kurie papildo jo projektą.

Filme paskutinį kartą savo vaidmenis atliks Michaelas Fassbenderis, Jennifer Lawrence, Jamesas McAvoy‘us, Nicholas Houltas. Projekte taip pat pasirodys Hugh Jackmanas, Evanas Petersas, Chaningas Tatumas, Oscaras Isaacas, Kodis Smith-McPhee, Alexandra Shipp, Benas Hardy, Lana Condor it kt.

Juostos premjera numatyta 2016 m. gegužės 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles