Bus kuriamas Deathstroke’o filmas kartu su Joe Manganiello

Bus kuriamas Deathstroke’o filmas kartu su Joe Manganiello

Internetinio puslapio „The Wrap” duomenimis „DC Comics” paskelbė apie dar vieną naują savo projektą. Panašu, kad režisierius Garethas Evansas, geriausiai žinomas dėl režisuotų veiksmo filmų „Reidas” (angl. „The Raid”) ir „Reidas 2” (angl. „The Raid 2”), imsis kurti filmą apie vieną „DC” blogiečių – Deathstroke’ą.

Anksčiau buvo skelbta, jog šis antagonistas turėtų pasirodyti „Betmeno“ (angl. „Batman“)  filme, kurį tuo metu norėjo režisuoti Benas Affleckas, bet jam pasitraukus viskas pasikeitė. „Warner Bros” skelbia, jog vienas dalykas keistis neturėtų – kaip anksčiau, taip ir dabar pagrindinį vaidmenį filme „Deathstroke” atliks aktorius Joe Manganiello. Deathstroke‘as arba Sleidas Vilsonas yra puikiai žinomas „DC” komiksų gerbėjams, kaip vienas iš Betmeno priešų, kurį sukūrė komiksų rašytojai Marvas Wolfmanas ir George’as Perezas.

Tikėtina, kad Deathstroke’as labai trumpam pasirodys ir „Teisingumo lygoje“ (angl. „Justice League“), kuri kino teatrus pasieks 2017 metų lapkričio 17 dieną. Kino kompanija „Warner Bros” turi tikrai nemažai nusimatančių „DC Comics” kino projektų, tad kol kas jokių tikslesnių datų apie šį filmą deja nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles