Michaelas Sheenas įkūnys robotą „Keleiviuose“

Michaelas Sheenas įkūnys robotą „Keleiviuose“

Kino ir televizijos projektų žvaigždė, aktorius Michaelas Sheenas, pastaruoju metu matomas seriale „Sekso meistrai“ (angl. „Masters of Sex“), gavo vaidmenį mokslinės fantastikos filme „Keleiviai“ (angl. „Passengers“). Jis prisijungs prie jau žinomų vaidmenų atlikėjų Chriso Pratto ir Jennifer Lawrence.

Kaip praneša portalas „Variety“, aktorius atliks erdvėlaivyje esančio roboto vaidmenį. „Keleivių“ veiksmas vyks erdvėlaivyje, kuriuo tūkstančiai keleivių skrenda į naują, labai tolimą kelionę. Vienas keleivis dėl techninės klaidos pabunda iš kriogeninio miego 90 metų anksčiau numatyto laiko ir, kad nebūtų vienas, nusprendžia iš miego prikelti moterį, taip įžiebdamas jųdviejų meilę. Kartu su šiais dviem keleiviais keliauja ir robotas, kurį ir suvaidins M. Sheenas.

Projekto kūrimo istorija yra tikrai ilga. Teises kurti filmą buvo įsigijusi „Weinstein Co.“, tačiau vėliau jų atsisakė. Jas nusipirko studija „Focus“ ir ketino filmą kurti, pagrindiniame vaidmenyje matydami Keanu Reevesą. Moterišką vaidmenį vienu ar kitu momentu turėjo atlikti Reese Witherspoon ir Rachel McAdams, tačiau galiausiai jos atsisakė.

Dabar teisės į filmo kūrimo priklauso kino studijai „Sony“, kurias studija įsigijo praėjusį gruodį. Filmą režisuos Mortenas Tyldumas, o scenarijų parašė „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) scenaristas Jonas Spaihtsas.

Kada pasirodys „Keleiviai“ dar tiksliai nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles