„Universal“ sumušė dar vieną rekordą – šių metų uždarbis perkopė 5 milijardus

„Universal“ sumušė dar vieną rekordą – šių metų uždarbis perkopė 5 milijardus

Kam jau kam, tačiau kino studijai „Universal“ šie metai tikrai auksiniai. Auksiniais projektais šaudanti studija ką tik pasiekė labai svarbu barjerą. Ilgą laika prie skurdžiųjų buvusi „Universal“ šiais metais laužo vieną finansinį rekordą po kito ir naujausias jų – uždirbti 5 milijardai per trumpiausią laikotarpį visoje kino istorijoje. Kitaip tariant, nė viena studija, nė vienais metais iki šiol nebuvo tiek uždirbusi per tokį laikotarpį.

Prie šios ypatingos sėkmės studijai prisidėjo jų tikrai auksiniai projektai. Pirmiausia – gausybę rekordų sumušęs ir daugiau nei 1,5 milijardo uždirbęs filmas „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“). Taip pat, vis dar kino teatruose karaliaujantis „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurrasic World“), kuriame su priešistoriniais gyviais laksto ir dabar ant Holivudo olimpo žaibišku greičiu kopiantis Chrisas Prattas. Šis filmas studijai jau dabar atnešė 1,48 milijardo dolerių ir vis dar renka. Smulkesnis indėlis, tačiau ne ką mažiau svarbus, yra populiarios ir kontraversiškai vertinamos knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) ekranizacija, kuri, kainavusi vos 40 milijonų, uždirbo apie 570 milijonų dolerių.

Prie jau į pabaigą einančių arba neberodomų filmų prisijungia ir dar visai neseniai kino teatrus pasiekę „Pakalikai“ (angl. „Minions“). Vos kelias savaites kinuose rodomas filmas visame pasaulyje jau sugebėjo uždirbti apie 500 milijonų dolerių ir planuojama, kad jis bus trečiasis šių metų studijos „Universal“ milijardinis projektas. Prie pajamu prisidėjo ir „Tedis 2“ (angl. „Ted 2“), tačiau jis nėra jau toks sėkmingas, o kol kas jis uždirbo tik 128 milijonus dolerių.

Reikia nepamiršti ir to, kokie projektai studijos dar laukia šiais metais. Tai ir išgyvenimo drama „Everestas“ (angl. „Everest“), taip pat filmas apie „Apple“ įkūrėja „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“) su Michaelu Fassbenderiu. Dar galėsime išvysti „Legendas“ (angl. „Legend“) su dvynius vaidinančiu Tomu Hardy‘iu, režisieriaus Guillermo del Toro siaubo filmą „Tamsioji viršūnė“ (angl. „Crimson Peak“) ir dar daug kitų, potencialiai finansiškai sėkmingu projektų.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. fane / 2015 liepos 19

    Michaelas Fassbenderis tikrai geras aktorius, lauksiu to filmo apie Apple ikureja 🙂