Davidas Gordonas Greenas režisuos juostą apie Bostono maratono sprogdinimus

Davidas Gordonas Greenas režisuos juostą apie Bostono maratono sprogdinimus

2013-ųjų pavasarį pasaulio dėmesį prikaustė tragiškas teroristinis išpuolis, kai Bostone vykusio maratono metu, visai prie pat finišo linijos buvo detonuoti du sprogmenys, pražudę tris ir sužeidę dar 260 žmonių. Prieš porą metų įvykusi tragedija dar iki dabar turi atgarsių, nes teismai ir visos išgyvenusiųjų istorijos ir toliau plinta viešoje erdvėje. Šios temos nepamiršta ir Holivudas, o naujausias žvilgsnis į įvykį – studijos „Lionsgate“ kuruojamas projektas „Stipresnis“ (angl. „Stronger“), kurį režisuoti ėmėsi Davidas Gordonas Greenas.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, filmas pasakos apie sprogdinimą išgyvenusį Jeffą Baumaną, kuris kasmetiniame Bostono maratone prie finišo linijos laukė laukė savo merginos. J. Baumanas sprogimų metu buvo sunkiai sužalotas ir neteko abiejų kojų. Jis pasidalijo savo siaubingais išgyvenimais ne tik per sprogimą, bet ir vėliau būdamas vienu svarbiausių teroristinio išpuolio liudininkų, taip pat gyvenimą po visų įvykių ir prisitaikymą gyventi be kojų.

Filmas bus kuriamas pagal tokio paties pavadinimo biografinį romaną, kurį iš J. Baumano pasakojimų parašė Brettas Whitteris. Filmui knygą adaptavo Johnas Pollono ir Scottas Silveris.

„Stipresnis“ nėra vienintelis Holivudo projektas apie Bostono sprogdinimus. „CBS Films“ kuria juostą „Patrioto diena“ (angl. „Patriot‘s Day“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Markas Wahlbergas. „20th Century Fox“ taip pat turi savo filmą „Išgyvenęs Bostone“ (angl. „Boston Strong“). Nė vienas šių projektų neturi režisierių, nors pastarąjį dar visai neseniai paliko pagrindinis aktorius Casey‘is Affleckas ir režisierius Danielis Espinosa.

Kol kas dar nepranešama, kad prie „Stipresnio“ būtų prijungtas nors vienas aktorius. Taip pat dar neaišku, kada planuojama paleisti filmą į didžiuosius ekranus. Atsižvelgiant į faktą, jog tai bus labai stipri draminė juosta, tikėtina, kad filmą išvysime jei ne kitų, tai 2017 metų pabaigoje, prasidėjus didžiausių kino apdovanojimų metui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles