„Savižudžių būryje“ bus pristatytas visiškai kitoks Betmenas

„Savižudžių būryje“ bus pristatytas visiškai kitoks Betmenas

Būsimame „DC“ komiksais paremtame filme „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), Gotamo miesto Tamsos riteris pasirodys visiškai kitokiame amplua. Kaip praneša portalas „Collider“, duodamas interviu, juostos režisierius Davidas Ayeris pasakė, jog žiūrovų lauks itin baisus ir brutalus Betmenas.

„Visuose filmuose apie Betmeną istorija yra pasakota iš jo perspektyvos. Jis geras vyrukas. Jis didvyris savo paties filme ir juostose, kurias mes matėme iki šiol. Bet Briusas Veinas, kurdamas Betmeną, tikrąja to žodžio prasme buvo pasiruošęs terorizuoti visus nusikaltėlius. Tai savo ruožtu tam tikras psichologinis ginklas. Ir štai, mes pirmą kartą pamatysime Betmeną iš jo priešininkų perspektyvos. Ir patikėkite, tai bus išties baisu“, – pasakė filmo režisierius Davidas Ayeris.

Kino kūrėjas neatskleidė jokių kitų detalių susijusių su būsima juosta. Žinoma tik tiek, jog filme bus papasakota istorija, kurios metu bus galima susipažinti su kiekvieno herojaus praeitimi. Jeigu juostai pavyks pavergti žiūrovų širdis ir užsidirbti pakankamai pinigų, tai kino studija „Warner Bros.“ pasiruošusi duoti žalią šviesą keliems pratęsimams.

Filme pagrindinius vaidmenis atliko Jaredas Leto, Margot Robbie, Willas Smithas, Joelis Kinnamanas, Jai‘us Courtney‘is, Viola Davis, Scottas Eastwoodas, Benas Affleckas ir kt. aktoriai.

„Savižudžių būrys“ kino ekranus pasieks 2016 m. rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles