Brendanas Fraseris po „Banginio“ nežino, ar imsis tokių gilių vaidmenų

Brendanas Fraseris po „Banginio“ nežino, ar imsis tokių gilių vaidmenų

Į Holivudo akiratį vėl sugrįžęs aktorius Brendanas Fraseris pamažu ir vėl rikiuojasi savo būsimus filmus, tačiau pats naujausias – Darreno Aronofsky‘io „Banginis“ (angl. The Whale), kuris jau dabar yra aptariamas, kaip galimas kandidatas į Oskarus. Nepaisant to, aktoriui reikėjo pasikeisti tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Duodamas interviu „Vanity Fair“ B. Fraseris teigė, kad „Tai gali būti pirmas ir paskutinis kartas, kai filmuojuosi tokiame vaidmenyje“.

Kaip teigia pats aktorius, jis save itin spaudė filmavimo metu, kad pasiektų tą „emocinę erdvę“ ir galėtų vaidinti ypatingai nutukusį Čarlį, bandantį susigyventi su prarasta mylimąja ir siekiantį atkurti ryšį su savo dukra. Ją filme vaidina „Keistų dalykų“ (angl. Stranger Things) žvaigždė, aktorė Sadie Sink.

Kalbėdamas apie vieną rimčiausių savo vaidmenų per pastarąjį dešimtmetį aktorius sakė: „Jei nėra rizikos, kam apskritai tai daryti? Noriu mokytis iš žmonių, su kuriais dirbu. Aš tiek daug patyriau, tiek aukštumų, tiek dugnų, tad antrą kartą tą darydamas noriu prisidėti prie šio amato, mokytis iš jo. Tai unikali galimybė ir norėjau šioje rolėje pranykti. Tikėjausi tapti neatpažįstamu.“

Aktorius atskleidė, kad norėdamas geriau suprasti savo vaidmenį ir perprasti Čarlio pasąmonę, jis bendravo su Nutukimo koalicija (angl. Obesity Action Coalition), kad geriau suprastų didelį svorį turinčius žmones. „Tai gali būti pirmas ir paskutinis kartas, kai tą darau, todėl visiškai atsidaviau vaidmeniui. Daugiau nieko nebegaliu pasiūlyti“, teigia B. Fraseris.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles